Blum přináší zcela unikátní řešení rohových kuchyňských skříněk!

BOX1609 AA_FOT_FO_BAU_SALL_AOF4_V1
Společnost Blum je na našem trhu specialistou na výrobu a především vývoj inovativních řešení kuchyní. Kuchyňské skříňky a systémy vyvíjené touto společností kladou důraz na maximální čistou eleganci, praktičnost a komfort všech nabízených systémů. propojit eleganci s funkčností a praktičností není jednoduché, ale Blum se to daří. Důkazem je například i moderní řešení rohových skříněk, které jsou pro některé výrobce stále ještě velkou překážkou.
 
BOX1609 AA_FOT_FO_BAU_SALL_AOF4_V1Rohové skříňky jsou většinou hezké nebo praktické. SPACE CORNER splňuje obojí!
U většiny výrobců, i těch specializovaných na kuchyňské skříňky, bylo velkým problémem vyvinout takový systém, který by byl elegantní a zároveň maximálně praktický. Většinou splňují buď jeden nebo druhý požadavek. Rohové kuchyňské skříňky od Blum ale splňují obě kritéria.
 
cabsel big93Pohodlné vysouvání i vyndávání zásob
Rohová kuchyňská skříňka v sortimentu Blum nese název SPACE CORNER. Nabízí ergonomické využití rohového prostoru díky unikátnímu systému rohových zásuvek. Rohové zásuvky SPACE CORNER je možné plně vysunout a pohodlně se tak dostat i k zásobám, které budou uloženy až na jejich konci. Nosnost výsuvů u SPACE CORNER je až 65kg, takže se nemusíte bát plného zatížení. Ať už bude váha ve výsuvech jakákoliv (do 65 kg), budou se vždy otevírat a zavírat tiše a pohodlně.
 
S vnitřním členěním ještě větší přehled
Pro zachování maximálního přehledu zásob uvnitř rohové skříňky SPACE CORNER je možné ji také vybavit systémy vnitřního členění. Ideálním produktem je například variabilní vnitřní členění ORGA LINE. Díky ORGA LINE si můžete vnitřní prostor výsuvu rozdělit tak, jak bude zapotřebí. Žádné potraviny se vám nepřevrhnou a nebudou se klátit. Všechny zásoby ve výsuvu budou mít své přené místo.
 cabsel big95
Detailní informace o tomto systému a další unikátní kuchyňské skříňky najdete na www.blum.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *