Designová řada Gorenje Ora-Ïto mistrovsky kombinuje pokročilou technologii s exkluzivním designem a vysokou kvalitou

lednice 25990 kc

Simplexita – kombinace jednoduchosti a komplexnosti, tak svůj styl charakterizuje mladý kreativní Francouz Ora-Ïto,
enfant terrible průmyslového designu, držitel mnoha prestižních ocenění, který proslul futuristickými a provokativními koncepcemi. Pro značku gorenje stvořil „novou klasiku pro kuchyni zítřka“ – kolekci sestávající z volně stojících i vestavných kombinovaných chladniček a mikrovlnných trub, vestavných multifunkčních trub, různých typů varných desek, odsavačů par i dekoračních krytů pro integrované lednice 25990 kcmyčky nádobí a mikrovlnné trouby. Vše v bílém nebo černém provedení. Hladké tvary, efektní kombinace ušlechtilých materiálů, pokročilé technologie, rukopis ikony světového designu patrný v každém detailu… Domácí spotřebiče z designové řady Gorenje Ora-Ïto povýší vaši kuchyni na nadčasový skvost!
 

Nepřehlédnutelná volně stojící kombinovaná
chladnička NR-ORA62-E (černá) nebo model NRK-ORA62-W (bílá barva) s řadou inovativních funkcí vytváří optimální podmínky pro skladování potravin. IonAir technologie uvnitř chladničky zničí maximum škodlivých mikroorganizmů a stejně spolehlivě si poradí i se zápachem a příliš silným aroma některých potravin. Mimořádně účinný 3D ventilační systém MultiFlow 360° se stará o optimální vlhkost a teplotu v každé polici či přihrádce. Výsledkem je perfektní mikroklima pro jídlo a zachování jeho přirozených hodnot, chutě i barvy. Zásluhou jedinečného inteligentního senzorového systému adaptace AdaptCool se chladnička přizpůsobí chodu každé domácnosti a navíc šetří energii.
 
trouba ora ito 19990 kcVestavná multifunkční trouba BO87-ORA-X (černá) nebo BO87-ORAW (bílá) potěší všechny kuchaře a kuchařky mnoha bonusy včetně extra velké pečící plochy (65 l), díky které bez problémů upečou třeba husu nebo XXL plech plný hranolek pro celou rodinu. Dvířka trouby jsou opatřena zdvojeným reflexním sklem, proto je vnější strana dvířek vždy chladná. Inovační design vnitřku trouby s chytře umístěným topným tělesem HomeMade imituje tradiční pece na dřevo. Efektivní cirkulace horkého vzduchu pak vede k rovnoměrnému rozvádění tepla a k vynikajícím výsledkům pečení, jako za starých časů. Teleskopické vodicí lišty značně usnadňují vkládání pečicích plechů do trouby a zajišťují výborný přehled o procesu pečení.
 
Luxusní volně stojící mikrovlnná trouba GMO23-ORAITO (černá) nebo GMO23-ORAITO-W (bílá) je vybavena grilem, což výrazně rozšiřuje možnosti jejího využití v kuchyni. K dispozici je několik přednastavených programů, takže nemusíte dlouze přemýšlet nad optimálním časem pro grilování nebo mikrovlnný ohřev (popřípadě kombinaci obojího) daného jídla. Dotykové ovládání s přehledným LED displejem je uživatelsky velmi nenáročné.  Konstrukci z nerezové oceli dominuje, podobně jako u dalších spotřebičů z designové řady Gorenje Ora-Ïto, výrazná hliníková rukojeť.
 
ora ito deska 11990kcSklokeramická varná deska ECT680-ORA (černá) nebo ECT680-ORA-W (bílá) se ovládá pouhým dotykem prstu na displeji a co víc – součástí čtyř HiLight varných zón je trojitá varná zóna pro objemnější hrnce a dvojitá oválná varná zóna pro hrnce netypického tvaru. Chytrý automatický systém BoilControl dočasně upravuje výkon varné zóny, aby se zabránilo přetečení tekutin nebo rozvaření pokrmu, takže už žádné namáhavé drhnutí znečištěné desky!  Funkce StayWarm udržuje stabilní teplotu jídla v hrnci (70oC), tudíž jej můžete bez obav servírovat, jakmile ke stolu dorazí poslední opozdilci. Výhodou sklokeramických varných desek je možnost použít váš oblíbený typ nádobí – smaltované, teflonové, skleněné či nerezové, vaření bude vždy rychlé a úsporné.  
 
 Vzhled kuchyně vybavené spotřebiči z designové řady Gorenje Ora-Ïto korunuje odsavač par. Například model DKG552-ORA-S kombinuje sklo a elegantní černou barvu. Tento výkonný komínový odsavač par s třístupňovým perimetrickým odsavac par ora ito 19990kcodsáváním (odsává páry po obvodu, takže tak pára při vaření neobtěžuje kuchaře či kuchařku) rychle a bez velkého hluku spolehlivě zachytí mastné páry a tuky, vznikající při vaření, a odstraní z kuchyně nepříjemné pachy.  
 
Ora-Ïto tvoří design pro nejvýznamnější světové značky, vedle Gorenje také pro Heineken, Adidas, L’Oréal, Toyotu, LaCie Ballantine’s a mnoho dalších. Výsledkem spolupráce Gorenje se značkou Ora-Ïto jsou mimořádně úspěšné, technologicky vyspělé a ojedinělé designové spotřebiče.
 
Více informací na: www.gorenje.cz/ora-ito

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *