Designové ovladače chytré domácnosti

Předností chytré domácnosti je, že se automaticky stará o vaše bydlení. Zatahuje žaluzie, když se setmí, zapne vytápění, když poklesne teplota pod vámi zvolený teplotní komfort, rozsvítí vám v předsíni, když vstoupíte do domu nebo naopak zhasne ve všech místnostech, když za vámi zaklapnou dveře. Přesto některá rozhodnutí zůstávají na vás a je potřeba vyslat příslušný povel.

Pro ovládání chytré domácnosti můžete použít mobilní aplikaci. Nespornou výhodou je, že nemusíte ani vstávat z gauče, stačí mít při ruce mobil. Navíc sledujete a řídíte, co se děje doma i na dálku. Přesto řada uživatelů se spoléhá rovněž na nástěnné ovladače. A právě v rozsahu nabídky ovladačů dokáže společnost HDL Automation s.r.o. uspokojit požadavky i náročných klientů. Moderní materiály a vzhled, škála barev, stačí si jen vybrat, co ladí vašemu interiéru a vkusu.

Malá poznámka na závěr. Použití mobilní aplikace samozřejmě nevylučuje funkčnost nástěnných ovladačů a vaše rozhodnutí má vždy přednost před předem nastavenými automatickými akcemi. Mechanická zařízení typu klika, zámek na klíč a částečně i ovladač zůstávají vždy jako záložní alternativa v případě přerušení internetového připojení.

 www.hdl-automation.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *