Výborné vlastnosti postelí z masivu ocení všichni jejich uživatelé

Mezi populací všeobecně jsou postele z masivu velmi oblíbené. Pokud máte rádi dřevo, je snad nemožné, aby se vám také nezalíbili, a to i když jste třeba v mládí spávali na postelích z lamina nebo kovu. Proč jsou právě tyhle postele tak oblíbené a žádané, a to již od pradávných časů?

 

Kvalitní a trvanlivý masiv

I naše prababičky a pradědečkově měli velmi často postele z masivu, konkrétně bývaly v ložnicích postele dubové nebo bukové. Vyznačovaly se svou vahou, bytelností, stálým stejně hezkým vzhledem, jednoduchou údržbou, dokonce ani nevrzaly, protože je zpracovali mistři truhláři, kteří svému řemeslu skutečně rozuměli.

Také dnes si můžete koupit stejně kvalitní postele z masivu. Je potřeba počítat s vyšší cenou ve srovnání s jinými postelemi. Budete však ulehat na ekologické postele, a budete si jisti, že vám vydrží hromadu let. Pokud je budete měnit, s velkou pravděpodobností to bude proto, že si budete přát v ložnici změnu, ale nikterak z důvodu, že dosloužily.

 

Kde nakupovat?

Abyste koupili skutečně kvalitní postele, volte kvalitního výrobce, nebo u prodejce, který nabízí jen postele od spolehlivých výrobců. Kupříkladu na webových stránkách spime.cz najdete dvoulůžkové manželské postele z vybraného českého dřeva nejvyšší kvality. To, že je konstrukce dokonale pevná a mohutná, zajišťuje 4 cm široký masiv, který je spojen značkovým tříbodovým kováním s doživotní zárukou.

Co se týče cen, základní cena je většinou u dubu nebo buku. Dřeviny, jako javor, jasan, bříza a další, můžete také zvolit, tady však počítejte s příplatkem.

Manželské postele z masivu jsou ošetřeny přírodní povrchovou úpravou složenou z oleje, vosku a pryskyřice. K dostání je tady ale i nejedna jednolůžková postel z masivu. Stačí si vybrat.

Více informací najdete na spime.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *