Developerský projekt Malešický háj vás uchvátí architektonickou elegancí i blízkostí přírody

Najít si ideální bydlení v blízkosti historického centra Prahy, a přitom být nedaleko přírody, je pro mnohé nadlidský úkol. Pokud se však zaměříte na architektonický projekt Malešický háj, budete překvapeni, jaké příležitosti vám developer nabízí.

Nové byty Malešice jsou určeny pro rezidenty všech generací, kteří prahnou po spokojeném bydlení na bezpečném místě. Patří-li k vašim dalším podmínkám dobrá dopravní a občanská dostupnost, dotek přírody a pestré možnosti sportovního vyžití, jste na správném místě.

 

Bydlete podle tajných představ

Malešický háj si zamilujete na první pohled. Tento developerský projekt je ryze moderní i dynamický, ale nenarušuje aktuální zástavbu lokality. Jedná se o komplex pěti rezidenčních domů, jenž pojímá 107 komfortních bytových jednotek. Pakliže se rozhodnete pro byty Praha 10, které jsou k dispozici od 1+kk až po 5+kk, budete okouzleni detailním zpracováním a moderní vybaveností. Rozhodně vás potěší i rozlohy bytů, protože jsou od 30 do 130 metrů čtverečních. Na své si tak přijdou single žijící rezidenti i rodiny s malými dětmi.

 

Co k bytům patří?

Elegantní novostavby Malešice vynikají atraktivními byty s balkony, předzahrádkami a terasami s krásným výhledem. Ke každé bytové jednotce náleží sklepní kóje a také parkovací stání. Za zmínku stojí také propojení s přírodou, protože se projekt realizuje v blízkosti Malešického háje. Developerem projektu je společnost Metrostav Development a. s. Dokončení je stanoveno na polovinu roku 2023 a prodej bytů Praha 10 je tedy v plném proudu.

 

V objetí přírody

Unikátní developerský projekt je realizován na Praze 10, nedaleko dechberoucí destinace Malešický les. Oblast je dokonale dopravně a občansky zajištěna. Neschází zde zdravotnická, školská, gastronomická, sportovní ani kulturní vybavenost.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *