Extrakční nebo strojní čištění koberců?

 V naší restauraci máme koberce po celé její ploše pro hosty a časem začali vypadat velmi zašle. Zkoušeli jsme koberec vyčistit extrakční metodou, ale na místech, kde se nejvíce po kobercích chodilo, byly stále viditelné mapy zašlapané špíny.

Vyhledal jsem proto firmu A SERVIS LIPKA, která čistí koberce kotoučovým strojem o kterém jsem se dočetl, že dokáže vyčistit i velmi zašlé koberce. S firmou jsem se hned zkontaktoval a velmi ochotně vysvětlili jejich účinnou metodu čištění, se kterou mají velmi dobré zkušenosti. Co bylo pro mě i milým překvapením, velmi rychle vypracovali finanční návrh a do tří dnů přijeli koberce vyčistit. Ze zkušenosti mohu potvrdit, že takto spolehlivé a pružné firmy dnes člověk hledá velmi těžko.

Koberce po čištění strojovou metodou od firmy A SERVIS LIPKA jsou perfektně vyčištěný, získali znovu výrazné barvy a po celé ploše mají nadýchaný vlas. Jsem velmi rád, že jsem využil službu strojové čištění koberců Brno od firmy A Servisu, jejich tým šikovných pracovníků určitě budu využívat na dále k údržbě našich koberců.

Vyzkoušeli jsme strojní čištění koberců

Rád bych se v krátkosti zmínil o zkušenosti s čištěním koberců, které provádí úklidová společnost A SERVIS LIPKA.

V našem bytě, který pronajímáme, jsme potřebovali vyčistit koberce, které byly značně špinavé díky nezodpovědným nájemníkům, kteří koberce tak ušpinili, že jsem už uvažoval nad tím, že koberce budu muset odstranit a pořídit nové. Na internetu jsem našel doporučení na firmu A SERVIS LIPKA, která v oboru čištění koberců má velmi dobré výsledky a její zákazníci jsou s jejich pracemi velmi spokojeni. S firmou jsem se spojil a popsal jim problém, který s koberci mám. Přijeli do týdne a koberce vyčistili jejich kotoučovým strojem tak, že jsou perfektně čisté a dokonce v místech, kde byl sešlapaný vlas, jsou zase jako nové.

Se službou strojové čištění koberců Brno kotoučovým strojem, kterou nabízí tato firma, jsem velmi spokojen a již jsem domluven na čištění koberců v našem domě. Vždy jsme si koberce čistili sami, ale nikdy se nám nepodařilo koberce vyčistit tak dobře, jak to provedli zaměstnanci A Servisu. Jsou to velmi příjemní a ochotni lidé a je vidět, že své práci rozumí a dělají ji poctivě.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *