Chcete bydlet v samotném srdci Prahy? I to je možné!

Hledáte bydlení v Praze, ale nechcete se spokojit jen s bydlením v některé okrajové části, ale zajímá vás bydlení co nejblíže centru? Chcete bydlet v samotném srdci Prahy a být přímo v centru veškerého dění? V srdci samotné Prahy je pochopitelně městská část Praha 1. I zde se dají najít volné prostory k ubytování a můžete si koupit některý z nabízených bytů. stačí si jen prohlédnout nabídku a rozhodnout se.

 

Starší byty i nové developerské projekty

Drtivou část nabídky bydlení na Praze 1 tvoří byty ve starších bytových domech. Praha 1 má velkou historickou hodnotu a stavět novostavby je možné jen v málo jejích částech. Ovšem ani o nové developerské projekty v lokalitě Praha 1 není nouze. Některé developerské společnosti svůj nový projekt zasadily i do této městské části. Pokud tedy preferujete bydlení v novostavbě s maximálním komfortem, rozhodně si vyberete.

 

Na své si přijdou zejména nároční rezidenti

Bydlení na Praze 1 většinou hledají především zájemci o maximální komfort a luxus. Toho

jsou si samozřejmě vědomi i samotní developeři, kteří zde nové projekty realizují. Luxusní bydlení na Praze 1 je žádané a musí splňovat veškeré požadavky na efektivitu a maximální komfort. Zejména projektům v této městské části tak byla věnována opravdu důkladná pozornost, aby byly realizovány přesně podle aktuálních architektonických trendů, ale svým vzhledem zároveň zapadaly do konceptu této městské části.

 

Konkrétním příkladem je La Corte

Exkluzivní novostavba La Corte v centru Prahy je ideálním příkladem moderního developerského projektu, který by měl být na Praze 1. Tento projekt je přestavbou původních čtyř bytových domů do jedné stavby. Způsobem provedení této rekonstrukce byla dokonce stavba v roce 2012 oceněna jako realitní projekt roku. Projekt se nachází v Petrské ulici a jsou v něm nabízeny luxusní byty v dispozicích od 2+kk až po 4+kk.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *