Venkovský styl učaruje každému, kdo má rád přirozenost

Domov je místem, které si všichni chceme zařídit tak, aby na nás působilo co možná nejpříjemněji. Zatímco někdo nedá dopustit na moderní pojetí bydlení, jiný se naopak nechává učarovat kouzlem starožitného nábytku. Stále více lidí si však touží zařídit své bydlení v duchu venkova. Venkovský styl vnese klid a pohodu nejen do vašeho bydlení, ale i do vašich životů a ukáže vám, že dokáže zastavit čas. Chcete o něm vědět více? Pak si nenechte ujít následující řádky!

Bydlení s prvky venkova vám učaruje

Máte rádi přirozenost? Chybí vám v současných trendech o bydlení náznak kontaktu s přírodou a rádi byste do svého bydlení nenásilným způsobem vrátili přírodní materiály a tradiční výrobky pocházející z rukou řemeslníků? Pak je stylový nábytek venkovský selský přesně tím pravým, co hledáte! Nábytek inspirovaný kouzelným Středomořím si okamžitě získá vaši pozornost a vy okamžitě zatoužíte mít jej doma. Masivní dřevo, pečlivá práce provedená až do posledního detailu a nadčasový půvab – takové pocity ve vás vyvolá pohled na nábytek ve venkovském stylu!

Bydlení jako na venkově

Obecně je zažita představa, že na venkově bylo vždy krásně. I v městském bytě ale můžete mít přírodu doslova na dosah ruky. Stačí se jen zaměřit na ty správné prvky, které k venkovskému životu neodmyslitelně patří – dřevo, kámen, kov, pálená cihla nebo bavlna. Rozhodně neplatí, že venkovský styl působí starodávně, ba naopak vašemu interiéru propůjčí moderní design doplněný o kouzlo selských prvků.

Jemné barvy a příjemné tvary

U venkovského nábytku je důraz kladen nejen na pečlivost výroby, ale i na jemné barvy a příjemné tvary. Nejčastěji se tak setkáte s bílou nebo medově hnědou alternativou nábytku, které bude nejvíce slušet dřevěná podlaha, dlažba v barvě terakoty či cihlová stěna. S tímto nábytkem se i přes ruch velkoměsta za dveřmi vašeho bytu či domu přenesete na klidný venkov – zkuste a uvidíte!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *