Hledáte firmu k renovaci a čištění koberců v Praze 8?

Letos jsme poprvé využili firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců kartáčovou metodou Praha 8, která nabízí čištění koberců kotoučovým strojem a byli jsme s jejich prací velmi spokojeni. Firmu nám doporučili naši dobří známí, kteří jejich služby využívají už delší dobu. Kdysi nám koberce totiž čistila jiná firma, která prováděla čištění extrakční metodou a bohužel koberce nebyly nikdy tak dobře vyčištěny, jako od pracovníků firmy A SERVIS. A co hůř, na kobercích po čištění byly fleky a celkový dojem koberců nevypadal vůbec dobře.

 

Asi stejně bych ho dokázala vyčistit, kdybych si nakoupila saponáty a vyčistila koberec sama. Proto jsme se tak s manželem nadchli pro strojovou kotoučovou metodu, kterou používají zaměstnanci z A SERVIS. Koberce jsou po jejich údržbě krásně nadýchané, nemají žádné fleky a jejich barvy se prozáří. Prostě máme vždy prakticky úplně  nové koberce. Tým zaměstnanců navíc pracoval velmi rychle a přitom pečlivě.


Všechny stoly, židle a křesla vždy odsunuly, aby koberce vyčistili i na těchto místech a byli přitom velice opatrní. To se nám s předešlou firmou nestalo, a to by člověk čekal, že se jedná o samozřejmost. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA si sami práci perfektně organizují a vše jim jde hezky od ruky.

Celkově mě nenapadá nic, co bych této firmě mohla vytknout, protože jsem s nimi maximálně spokojená ve všech ohledech, takže ji všem vřele doporučuji, protože takové kvalitní služby za podle mě slušené peníze se na dnešním přesyceném trhu hledají vážně těžko, protože těch firem už je zkrátka moc. Proto doufám, že jsem přidáním své recenze někomu pomohla při výběru.

 

 

Servisní a nárazové strojní čištění, impregnace podlah Praha 3


Před nedávnem jsme s manželkou řešili docela zapeklitý problém. Její maminka zůstala sama ve velkém rodinném domě poté, co se její mladší dcera po ukončení studií rozhodla odejít za prací do zahraničí. Právě díky Elišce neměla maminka v předchozích letech problémy s údržbou poměrně rozlehlého sídla a přilehlých pozemků, ale to se samozřejmě s jejím odchodem změnilo. A protože žijeme s manželkou přes půl republiky, nebylo možné, abychom se o provoz domu starali my, práci bychom totiž v tamním regionu hledali poměrně těžko.

 

 

 

Nakonec jsme se po domluvě rozhodli sehnat mamince úklidovou firmu, která by se postarala především o podlahy, jejichž rozloha v rámci domu je opravdu úctyhodná. Samozřejmě jsme sháněli především cenově dostupnou službu, zároveň však pro nás bylo neméně důležité, aby byl výsledek práce opravdu kvalitní a především nám šlo o spolehlivost. Přeci jen už maminka není nejmladší a nechtěli jsme samozřejmě riskovat, že jí domů pošleme jen tak někoho, kdo by mohl zneužít situace.

 

Naštěstí jsme natrefili na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., servisní čištění podlah Praha 3, která obstála ve všech požadovaných bodech na výbornou. Velice vstřícní a slušní pracovníci jsou naprosto spolehliví, a maminka se dokonce nemusí bát je pustit do domu v době své nepřítomnosti.

 

Cenově jejich úklidy odpovídají kvalitě poskytované služby, protože to, jakým způsobem jsou schopni podlahy vycídit, nemá z mých zkušeností obdoby. Jejich kartáčový stroj a nasazování různých druhů chemie v závislosti na povrchu vždy vede k prvotřídním výsledkům.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *