Jaké druhy povlečení existují a které je pro vás to pravé?

V posteli trávíme až třetinu svého života. Kvalita povlečení výrazně ovlivňuje i to, jak dobře se vyspíme. Není se proto čemu divit, že bychom výběru ložního prádla měli věnovat dostatečnou pozornost. Jaké možnosti existují a jak na to? To vám poradíme v tomto článku.


Proč se věnovat výběru povlečení

Použitý materiál a vhodné rozměry jsou důležitými parametry pro výběr správného povlečení. Myslete na to, že pro tělo je mnohem lepší, když je v kontaktu s přirozeným přírodním vláknem než s umělou látkou vyrobenou složitých procesem. Celkově je přírodní materiál, jako je například bavlna, výrazně pohodlnější a nabízí neobyčejný komfort, který se do dnešní doby nepodařilo nahradit žádným syntetickým vláknem.


Materiál vhodný pro každý typ pokožky

Bavlněné povlečení se hodí pro citlivou kůži i pro alergiky. Díky svým jedinečným vlastnostem je dostatečně savé a nabízí přirozený odvod vlhkosti a termoregulaci. Při dlouhodobém kontaktu s pravým bavlněným vláknem bez příměsi syntetických látek nevznikají ekzémy ani jiné kožní problémy. Povlečení z bavlny je vhodné pro děti i dospělé.


Stylový vzor

Díky speciální technice je možné vytvořit efektně vypadající krepové povlečení. To je pohodlné a nabízí stejné vlastnosti jako obyčejné bavlněné povlečení. Jeho vzhled je však o něco jiný a velkou výhodou je fakt, že se tento materiál nemusí žehlit. To vám ušetří čas i starosti a výsledek bude přesto vypadat dokonale a uklizeně.


Kvalitní české povlečení

Při samotném nákupu ložního prádla volte zásadně kvalitě. České povlečení s tradicí je jistotou, že získáte přesně to, po čem toužíte. Použití maximálně kvalitní bavlny, která je barvena jedinečnými postupy, je dosaženo dlouhé životnosti se zachováním krásného vzhledu. Nejen že se v posteli budete cítit dobře, ale navíc bude i vaše ložnice krásně vypadat.


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *