Hřejivá prostěradla a povlečení z mikroflanelu

Na dotyk příjemná a hřejivá prostěradla nebo ložní povlečení z materiálů, jako jsou mikroplyš a mikroflanel vás zahřejí nejen v zimě, ale také v jarních chladných večerech. Určitě oceníte termoregulační funkci a hebký povrch, který vás pohladí po těle i na duši. Stylové mikroflanelové povlečení zútulní vaši ložnici a ta se stane ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Tento materiál nevyžaduje náročnou údržbu, překvapivě rychle schne a nemusí se žehlit. V nabídce je široká škála barevných provedení prostěradel, povlečení a dek různých velikostí. Kromě hřejivých vlastností se bytový textil z tohoto umělého vlákna vyrábí v zajímavých designech.

 

Mikroplyš, mikroflanel a rozdíl mezi nimi

Někdy mohou být tyto materiály na první pohled matoucí, rozdíl mezi mikroplyšem a mikroflanelem však poznáte po prvním doteku. Mikroflanelové povlečení má výrazně jemnější a hustší chloupky, proto více hřeje. Teplé povlečení mikroflanel pro vás bude vrcholem hebkosti, nic příjemnějšího v textilu nenajdete. Také výrobky z mikroplyše si zákazníci kupují. Není divu, v chladné místnosti vás mikroplyš zahřeje už při prvním kontaktu, je tvořen z hustých krátkých chloupků, které drží teplo po celou noc. Vy se tak budete cítit opravdu zahřátí.

 

Deky a prostěradla z mikroflanelu jsou perfektní volbou

Chcete-li někomu udělat radost k narozeninám či Vánocům, můžete darovat něco tak praktického a hřejivého jako je např. deka mikroflanel. Deky jsou v prodeji v různých velikostech včetně dětského provedení. Děti se rády zachumlají do měkoučké přikrývky na rozdíl od kousavých dek, které se vyráběly v minulosti. Využijete je nejen u televize a v posteli, mohou se hodit i do auta nebo na koupaliště. Pořídíte-li si prostěradla mikroflanel spolu s teplým povlečením, rozhodně neuděláte chybu. Věřte, že se vám v zimních měsících ani nebude chtít vstát z postele. Kdo by taky chtěl dobrovolně opustit tak vyhřátý pelíšek.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *