I kvalita materiálu postelí ovlivňuje spánek velmi výrazně

V oblasti kvalitního spánku se velmi často a intenzivně především o důležitosti správně zvolených matrací a roštů. Samozřejmě, že tyto 2 části postelí ovlivňují kvalitu spánku velmi výrazně, ale rozhodně nejsou jedinými faktory. Mnohdy zapomínáme na to, aby byly i samotné postele dostatečně kvalitní a pevné. Důležitý je materiál postelí, ze kterého jsou vyrobené. Nejlepší matrace a rošty jsou v nekvalitní posteli úplně k ničemu.

 

Masiv je odolný a velmi estetický materiál

U výběru materiálu postelí je nutné vybírat materiál podle dvou základních parametrů. Tím prvním je jeho kvalita, protože postele musí být odolné proti poškození i opotřebení. Tím druhým je estetický vzhled postelí, protože postele jsou dominantní´m vybavením ložnice a je nutný jejich elegantní design. V obou případech jsou ideální volbou postele z masivu. Masivní dřevo je na rozdíl od dřevotřískových desek, ze kterých se vyrábí většina druhů postelí mnohem odolnější a pevnější materiál. Životnost masivních dřevin je mnohem větší. I estetická stránka masivního dřeva je mnohem výraznější, než u dřevotřískových desek. Struktura přírodního dřeva je vždy trošku odlišná a tak je každá postel z masivu originálem. Jen je třeba najít toho správného výrobce.


Specialistou na postele z masivu je Nábytek Mirek

Firma Nábytek Mirek je specializovaným výrobcem všech druhů nábytku z masivu s dlouholetými zkušenostmi. A dřevěné postele mají v sortimentu velmi podstatné místo. V nabídce této společnosti je možné najít všechny druhy postelí a nechybí ani možnost atypického provedení. Postele jsou vyráběny z vysoce kvalitního masivního dřeva a pomocí pevného spojení. Všechny druhy postelí je možné vybírat ve výškách 40 cm, 45 cm a případně i 60 cm. A jaké jsou vlastně základní velikosti postelí?

 

Typ postele

Velikost v centimetrech

Single

90×200

Double

140×200

King

160×200

Super King

200×200

 

Kompletní nabídku postelí z masivu nejdete na www.nabytekmirek.cz.


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *