Jeden pruh a vaše domácnost se změní k nepoznání!

Existuje mnoho způsobů, kterými je možné přeměnit interiér v místo s dokonalou atmosférou. Některé stojí tisíce, za jiné utratíte jen pár korun a přesto poslouží úplně stejně. Tedy pokud vyberete správně, dokáže i malá změna udělat velké zázraky. Představujeme vám jeden super trik, prostřednictvím kterého můžete i vy změnit jakékoliv místo u vás doma k mnohem lepšímu!
 
Jednoduše a originálně pro každého!
Nebudeme vás dlouho napínat. Naším tipem pro vás jsou unikátní samolepící fototapety. Že jsou už ohrané? Ani náhodou! V našem případě je totiž řeč o nových pruzích. Jedná se o fototapety o rozměrech 95 x210 cm. Právě jejich specifický tvar nabízí mnoho způsobů inovativní dekorace interiéru.
 
tapetyNa zdi, skříni i dveřích
Samolepící fototapety těchto specifických rozměrů jsou určeny pro dekoraci dveří. Můžete tedy „spláchnout dvě mouchy jednou ranou“. Pokud vaše dveře už nevypadají úplně dokonale, nemusíte kupovat nové. Stačí nalepit fototapetu, ta zakryje nedokonalosti a ze dveří vytvoří super designový doplněk. Tyto fototapety je možné nalepit i na skříň či na zeď, efekt budou mít vždy stejný – změní i nudný interiér v zajímavé místo. Nalepení takové fototapety je úplná hračka. Stačí očistit povrch a nalepit, jednodušší to už opravdu být ani nemůže.
 
Desítky ohromujících motivů
Fototapety na dveře je možné mít v celé řadě rozmanitých designů. Při výběru se řiďte jen tím, aby se do dané místnosti hodil motiv. Můžete vybírat motivy přírody, nebo třeba i staveb a skvěle vypadají i tapety s abstraktními vzory. Volba je opravdu jen na vás!
 
zelva
 
Nyní stačí už jen klinknout na www.fototapeta.cz a vybrat si tu nejkrásnější. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *