Jak zařídit pracovnu, aby se stala vaším druhým domovem?

Vzhledem k tomu, kolik času strávíte prací, představuje kancelář či pracovna pro mnohé z vás druhý domov. Není se proto čemu divit, že se zde toužíte cítit alespoň z poloviny tak příjemně jako doma. Aby vám šla práce od ruky a odváděli jste ty nejlepší výsledky, je důležité, zařídit si pracovnu k obrazu svému. V dnešním článku vám poradíme jak na to, tak si následující řádky nenechte ujít!

Středobodem každé pracovny je prostorný stůl

Ať už se ve své kanceláři obklopíte čímkoli, jedno zůstává neměnné – základem tohoto prostoru je pracovní stůl. Ten by vám měl poskytnout dostatek prostoru nejen na samotné pracovní desce, ale rovněž i spoustu úložného prostoru, do kterého hravě uložíte vše, co nemusí být ostatním na očích. Pracovní stůl vybírejte podle skutečnosti, jak moc jej budete využívat a to všechno musí pojmout – počítač, papíry, složky, kancelářské doplňky.

Posaďte se, prosím!

Není žádným překvapením, že většinu pracovní doby strávíte vsedě za stolem. Z tohoto důvodu si dejte záležet při výběru kancelářského křesla nebo židle. Správné sezení by vám mělo poskytnout kvalitní oporu těla – jedině tak předejdete zdravotním problémům v podobě bolesti zad nebo krční páteře. Trefou do černého může být kancelářské křeslo Dragon, které je vyrobeno z membránové látky a poskytne vám oporu nejen pro ruce, ale i pro hlavu což při práci jistě kladně oceníte.

 

Pořádek a přehled hrají dvě hlavní role

Jestliže jste ve své kanceláři zvyklí přijímat návštěvy, určitě si potrpíte na jejím pořádku. Všechny složky, dokumenty, lejstra a jiné náležitosti, jež neodmyslitelně patří do pracovny, je tedy třeba někam uložit. Dostatek místa i příjemný vzhled vám nabízí regál MAT21, který disponuje několika poličkami vhodnými pro uložení dokumentů i doplňků. Různorodý výběr kancelářského nábytku naleznete na nabytekpolodna.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *