Jaké dárkové předměty pořídit pro důležité partnery a klienty?

Reklamní předměty jsou stále jedním z nejlepších způsobů, jak zákazníkům i obchodním partnerům ukázat, že vám na nich záleží. Podle toho, o jaké partnery a zákazníky se jedná, však musíte vybrat vhodný dárkový předmět. Pro někoho jsou vhodným dárkem reklamní propisky, pro další sortu klientů a partnerů ovšem budete shánět něco velkolepějšího. Co by to mělo být?

Pokud sháníte hodnotné reklamní předměty, doporučujeme vám podívat se do nabídky společnosti DGtip.cz, jež se na nákup, dovoz a potisk reklamního zboží orientuje již téměř 30 let. V její nabídce najdete opravdu všechno od maličkostí až po dárky, jimiž rozhodně neurazíte. Pojďme se na pár takových společně podívat.

 

Kvalitní nože švýcarské značky Victorinox

Zejména pro muže bude skvělým dárkem kapesní nůž, případně steakový nůž značky Victorinox. Tento výrobce je vyhlášený, vyrábí opravdu kvalitní nože, které pořídíte za několik stovek korun, což je pro reklamní předmět přijatelná částka. Ty nejpokročilejší modely se cenovkou šplhají skoro až ke dvěma tisícům, takže jestli sháníte skutečně kvalitní dárek, víte, co vybírat.

Ani ženy nicméně nemusí přijít zkrátka. Victorinox vyrábí i kuchyňské nože, třeba v sadách. V nižší hodnotě přijde vhod například kuchyňská škrabka Victorinox.

 

Prémiová pera Parker

Obyčejná propiska s názvem vaší firmy se jako hodnotný dárek nehodí. To však nelze říct o luxusních perech. Pera Parker jsou hodnotným dárkem za stovky, případně tisíce korun podle toho, jakou sadu a v jak luxusním provedení si vyberete. Jde o parádní dárek pro obchodní manažery, s nimiž spolupracujete.

 

Zabodujete s nářadím

Pěkným dárkem je i nářadí – sada nářadí do auta, sada minibitů, magnetický šroubovák, multifunkční kleště apod. Tyto drobnosti potěší každého muže, určitě je využije. Správný reklamní dárek by totiž měl být praktický. Jedině tak ho obdarovaný bude využívat, tím pádem bude mít neustále na očích název vaší firmy.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *