Jaké projekty se dají najít v jednotlivých pražských částech?

Nové developerské projekty v Praze a okolí rostou v současnosti skoro jako houby po dešti. Výstavbu nových projektů zajišťuje hned několik různých developerských společností. Ty samozřejmě své projekty rozmísťují po celém území hlavního města a hledání toho pravého tedy není vůbec jednoduché. Naštěstí jsou tu připraveny specializované portály, jako například Reby.cz, které sdružují veškeré developerské projekty od různých developerů na jediné místo. Nevybíráte si developera, ale svou vysněnou lokalitu, ve které probíhá výstavba. A jaké projekty najdete v jednotlivých městských částech?

 

Mezi nejoblíbenější se řadí Praha 9

Městská část Praha 9 je pro developerské společnosti působící na pražském území velmi lákavá. Nachází se zde totiž projekty různých společností a v různých variacích provedení. Největší část nabídky tvoří bytové domy, ale nechybí ani nabídka rodinných domů. Mezi projekty bytových domů v této městské části se řadí například Zelené Město II, Panorama Kyje VI, Sedmikráska, Prosek Park V, Park Hloubětín, Kejřův Park nebo Harfa Park V. V oblasti rodinných domů a řadových domů můžete vybírat z projektů Krásné Počernice a Bydlení Vinoř.


Nezaostává ani Praha 10

I část Praha 10 je velmi vyhledávanou lokalitou, zejména u zájemců o bydlení na kraji velkoměsta. Také proto je pro výstavbu nových developerských projektů tak často vybírána. Opět v jediné městské části můžeme najít hned několik projektů od různých developerských skupin bytové domy jsou zde zastoupeny v projektech Rezidence Korunní, Ekocity Uhříněves a Nové Měcholupy VI. Pokud hledáte spíše rodinné domy v této okrajové části Prahy, můžete je najít v projektu Domy Benice.

 

Praha 6 je třetí do party

Mezi 3 nejoblíbenější a nejvyhledávanější pražské lokality nepochybně patří Praha 6. Ta je v současnosti zastoupena dvěma projekty, ale Brzy se tato situace určitě změní. V současnosti jsou v nabídce byty v bytových projektech Rezidence Podbaba a Bydlení Liboc.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *