Kde si užijete pohodu a relaxaci na čerstvém vzduchu, když nemáte zahradu ani terasu?

Majitelé velkých rodinných domů s terasami a zahradami si po každém náročném dni mohou v klidu odpočinout právě zde. Jak si ale v klidu odpočinout, když velkou zahradu ani terasu nemáte? V takovém případě je skvělým místem balkon. Na balkonu si lze také skvěle odpočinout po náročném dni. Jen musí být vyroben dostatečně kvalitně a tak, aby splňoval veškeré vaše potřeby a nároky. Kam se obrátit, když chcete vyrobit nový balkon?

 

Společnost Hanakov s.r.o. vyrobí balkony přesně podle vašeho přání

Společnost Hanakov s.r.o. patří na našem trhu mezi nejkvalitnější výrobce balkónových systémů. Hlavní specializací je výroba balkonů z ocelové nebo zinkové konstrukce. Na svém kontě má tato společnost velké množství realizací balkónů ať už pro rodinné domy, bytové domy i pro soukromý resort. Díky nashromážděným zkušenostem a vysoké kvalitě využívaných materiálů dokáže firma vyrobit balkony podle individuálních potřeb každého zákazníka. Velikost, provedení, barva nebo výplně můžete vybírat z mnoha různých variant.

 

 

Společnost umí i kvalitní lodžie!

Specializace společnosti Hanakov s.r.o. není soustředěna pouze na výrobu balkonů, ale v sortimentu naleznete také kvalitní lodžie a balkónová zábradlí. Mezi balkony a lodžiemi je jeden zásadní rozdíl. Lodžie jsou součástí konstrukce stavby. Mají po stranách plné nosné stěny, které zajišťují bezpečnost a stabilitu. Podle druhu konstrukce se lodžie dělí na zapuštěné, polozapuštěné a předsazené. I v této kategorii vám společnost Hanakov s.r.o. nabízí kompletní sortiment zábradlí pro lodžie nebo balkony.

 

Není problém ani výměna starých balkonů za nové

Pokud ve vašem objektu již balkony máte, ale ty už mají svá nejlepší léta za sebou, možná je pravý čas přemýšlet o jejich výměně. Opravami starých balkonů můžete totiž za velkou finanční investici problémy jen oddálit, nikoli je zcela vyřešit. Jaké problémy mohou se starými balkony nastat? Nejčastěji se jedná o zmenšenou kvalitu všech materiálů na balkonu vlivem působení vnějších vlivů. Poškozena může být samotná konstrukce, zábradlí i výplň. V takovém případě již balkon není bezpečný.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *