Malba, tapeta nebo samolepící dekorace?

Způsobů, jak oživit stěny vašich interiérů, je hned několik. Můžete se do toho obout od základů a zvolit novou výmalbu, instalaci tapet nebo se naopak spokojit s drobnějšími změnami v podobě instalace obrazů, fotografií nebo případně samolepících dekorací, které vaše pokoje rozzáří, doplní a ozvláštní. V současné době již strohé bílé zdi nejsou tak v kurzu, dokonce i jednobarevným zdem odzvonilo, moderní jsou nyní tapety, především fototapety, které nesou různé obrazy a fungují jako náhrada umění. Mnohé firmy nabízí dokonce, že vám podle vašich přání či z vašeho vlastního motivu fototapetu vytisknou. Pokud jste nenašli ten správný motiv, který by vás oslovil natolik, abyste si jej vylepili v obývacím pokoji, potom nezoufejte, máte spoustu dalších možností.

Použijte moderní dekorace interiéru

Jednou z nich jsou kreativní samolepící dekorace, které si rozmístíte po zdi přesně podle vašich představ a vytvoříte si ornament podle vašeho vkusu. Chcete-li mít široký výběr, navštivte internetový obchod Tapeta-dekorace.cz, který vám nabídne velké množství samolepících dekorací, které jsou vhodné do jakékoli místnosti. Naleznete zde také různé tapety od papírových přes vliesové i vinylové. Velmi žádané jsou také speciální samolepící tapety, které najdou své využití především v kuchyni při renovaci starších chladniček.

 Samolepící dekorace i tapety se lepí velmi jednoduše, nemusí vás trápit žádné lepidlo, nalepí se jednoduše na čistý a rovný podklad pomocí samolepící vrstvy. Dekorativní samolepky se používají nejčastěji na zeď, vypínače, dveře nebo skříně. Podle dekoru se dělí obvykle na samolepky vhodné do obývacích pokojů, pracoven či ložnic a na dětské samolepky s kreslenými postavičkami z pohádek, které oživí každý dětský pokojíček.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *