Malý obývák? Pohodlí zajistí sedací taburet

Oblíbili jste si kouzlo sedacích vaků, , ale váš obývací pokoj má do toho velkoprostorového značně daleko? Bojujete doslova s každým centimetrem? Pak vás určitě potěší nabídka sedacích taburetů, které nabízejí srovnatelný komfort jako sedací vaky, ale nejsou ani zdaleka tak náročné na prostor.

Sedací taburetky a podnožky lze pohodlně vyskládat na sebe ve chvíli, kdy je zrovna nepotřebujete. A jakmile přijdou přátelé, jako mávnutím kouzleného proutku se změní v pohodlnou pohovku nebo sedačku přesně tak, jak budete potřebovat. A možné je samozřejmě i jejich umístění volně na podlaze, přesně podle typu akce a příležitosti.

 

Je to snadné, stačí jen zapojit fantazii

Stejně jako jejich velcí bráškové sedací vaky jsou i taburety a podnožky vyplněny množstvím polystyrenových kuliček, které se okamžitě po dosednutí přizpůsobí tvaru těla a vytvoří tak stejně pohodlné a zdravotně prospěšné sezení jak ta nejlepší ergonomická podložka. Mohou mít rozličný tvar; kostka, koule nebo válec vždy vyjdou vstříc vašim preferencím.

Užijte si široký výběr barev a velikostí. Ty nejmenší sedací podnožky jsou k dostání už v rozměrech 40 x 40 x 40 cm. Ty si zamilují především děti, které je používají místo židle, ale i jako základ jedinečných domků a bunkrů. Nemají žádné ostré hrany ani tvrdou vnitřní konstrukci, o níž by se mohli malí rošťáci zranit. Navíc jsou lehké. Snadno se s nimi manipuluje, takže není problém je zase v mžiku uklidit zpátky na místo, jakmile vyhlásíte večerku.

Tam, kde se klasické posezení nevejde

Sedací taburety mohou plnohodnotně nahradit židle a křesla a skvěle poslouží i jako doplněk ke klasickým relaxačním vakům pro chvíle odpočinku. V e-shopu www.relax-vaky.cz můžete nakoupit  své nové posezení v mnoha barevných i tvarových provedeních, a navíc přímo od výrobce. A to se (nejenom cenově) vždycky vyplatí.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *