Obyčejně neobyčejné utěrky do každé kuchyně

Jde vlastně o praktickou maličkost, přesto i ony mají v našich životech své místo – utěrky. Mohou být zručnými pomocníky ale také šikovnou dekorací kuchyňské linky, která se v příhodném okamžiku promění ve vysoce praktickou pomůcku. Proč si tedy nedopřát trochu toho potěšení v podobě kvalitních utěrek s jedinečnými motivy?

 

Svěží vlny aktuálních trendů v kuchyni

Dobrou zprávou pro všechny milovníky originality je fakt, že oceňovaná technologie digitálního tisku si z módních mol a povlečení do ložnice našla cestu už i na mnohem menší předměty. Utěrkám motivy ovoce, květin nebo zvířat, která vypadají jako živá, jednoduše sluší. Docela určitě oceníte i velmi syté barvy precizní detaily takového tisku.

 

100% bavlna pro maximálně efektivní práci

Nemusíte se bát, že by vaše nové designové utěrky nedostatečně plnily svou funkci. Pokud bude jejich základem 100% bavlna, nemusíte se o savost svých nových pomocníků dělat nejmenší starosti. Dobře drží, nekloužou a práce s nimi je jednoduše zábava.

Vaflový vzor je stále trendy

Hledáte něco méně nápadného? Pak budou pro vás ideální froté utěrky ze 100% bavlny v provedení tzv. vaflového vzoru. Mohou je zdobit výšivky květin, ovoce nebo třeba cukrovinek – přesně podle vašich přání a chuti. Nechte se vtáhnout do světa barev a vyzdobte s nimi svou kuchyni!

S takovými utěrkami se navíc nemusíte bát servírování jídla nedočkavým hostům. Ochrání vás i před horkým povrchem pekáče se šťavnatou husou uvnitř a navíc vypadají jednoduše skvěle!

Digitální tisky jako moderní trend

Zamilovali jste si efektní obrazy tištěné na textiliích, které vypadají jako malá umělecká díla? Kromě utěrek můžete malý kousek krásy vnést do svého domova díky povlakům na polštáře nebo rovnou celé sadě úchvatného ložního povlečení. Moderní technologie nám toho přece mohou tolik nabídnout, tak proč jim nedat příležitost?

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *