Máte sprchový kout se třemi zděnými stěnami? Jak vybrat správné dveře?

Obliba sprchových koutů, které jsou tvořeny třemi pevnými zděnými stěnami neustále stoupá. Toto řešení využívají v současnosti přední architekti u novostaveb, ale také u rekonstrukcí koupelen. Takto vytvořený sprchový kout vypadá lépe po designové stránce a přináší také větší soukromí. U sprchového koutu se třemi stěnami je nejdůležitější výběr správného obložení a také výběr dveří. Jaký druh dveří by vám nejvíce vyhovoval? Vybrat si můžete na Levná-Koupelna.cz.

 

Levná-Koupelna.cz nabízí mnoho způsobů otevírání sprchových dveří

Sprchové dveře do koutu se třemi stěnami mohou být otevírány mnoha různými způsoby. E-shop Levná-Koupelna.cz nabízí v této kategorii opravdu rozmanitý výběr. Vybírat si můžete totiž sprchové dveře zalamovací, sprchové dveře otevírací, sprchové dveře shrnovací i sprchové dveře posuvné. Každý druh těchto sprchových dveří má svá specifika a výhody. Pokud se podíváte do široké nabídky na stránkách levna-koupelna.cz, jistě si vyberete ten správný druh, který vám bude nejvíce vyhovovat. i samotná konstrukce a provedení je u jednotlivých modelů odlišná. Vybírejte tedy obezřetně a pečlivě. Pokud si nebudete vědět rady, můžete o odbornou konzultaci požádat profesionály z Levná-Koupelna.cz.

 

 

Skleněné i plastové dveře v mnoha velikostech

Při výběru materiálu je to stejné, jako u klasických sprchových koutů. Na výběr jsou skleněné sprchové dveře nebo plastové sprchové dveře. Plastové dveře mají přednosti především v nízké ceně. Skleněné dveře jsou naopak dražší, ale designově zajímavější. Nejste také nijak omezeni velikostí dveří. Na stránkách Levná-Koupelna.cz totiž najdete dveře menší než 80cm až po ty, které jsou širší, než 130cm. Pro každou koupelnu je zde to pravé.

 

Vyberte si sami na www.levnakoupelna.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *