Proč do ložnice volit kvalitní postel Strakoš?

Postele jsou hlavní a také nejdůležitější součástí každé ložnice. Žádný jiný nábytek v ložnici není tolik namáhán, jako právě postele. Proto je zapotřebí, aby byly postele vyrobeny z opravdu kvalitního materiálu. Jen kvalitní materiál, společně s precizním zpracováním dokáže udržet postel dlouhodobě nepoškozenou. To i v případech, kdy jsou postele opravdu zatěžovány. Přesně takové postele nabízí společnost Strakoš.
 
Žádná dřevotříska, ale kvalitní masiv za skvělé ceny
Všechny postele Strakoš jsou vyráběny z vysoce jakostního masivního dřeva. Konkrétně se jedná o dřevo borovice. Dřevo je pečlivě vybíráno tak, aby byly zpracovány pouze ty nejkvalitnější kusy. Kvalitní materiál je tedy prvním klíčem k úspěchu. Dále přichází na řadu kvalitní zpracování tohoto materiálu. Díky velkým zkušenostem s výrobou postelí a také díky moderním technologiím je zaručeno bezchybné opracování dřeviny a jeho pečlivé zpracování do požadované podoby. Všechny postele Strakoš jsou také lakovány čistě přírodním lakem, který nebude mít žádný dopad na ovzduší v domácnosti. Překvapí vás i ceny postelí. Ceny postelí z masivu Strakoš jsou totiž srovnatelné s postelemi z dřevotřísku. Ačkoli je masiv mnohem odolnější materiál.
 
poslel z masivupostel z masivu
 
Jednolůžko, dvojlůžko, s roštem i se zásuvkou
Výběr postelí Strakoš je také velmi pestrý. V nabídce najdete jednolůžkové postele z masivu nebo dvojlůžkové postele z masivu. Podle toho, zda chcete pod postelí mít úložný prostor si můžete vybrat ještě z několika druhů zásuvek pod postel. Pestrá je také nabídka roštů do postelí, ze kterých si můžete vybrat. Tyto dřevěné rošty jsou také tvořeny z lamel borovice, takže vydrží opravdu hodně. Rošty ovšem nejsou podmínkou a záleží pouze na vás, zda je do své postele zvolíte nebo ne.
 
Kompletní nabídku postelí Strakoš naleznete na www.strakos.eu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *