Dejte mokré prádlo do skříně – bude dokonale suché!

Dát mokré prádlo do skříně a vytáhnout ho dokonale suché – zdá se vám to jako nesmysl? Není! Tedy v případě, pokud si domů pořídíte speciální sušící skříň! Ta má jméno dryperátor a může se stát funkční ozdobou i vaší koupelny. Co dryperátor dokáže?
 
Dokonale suché prádlo díky promyšlené konstrukci
dryperátorDryperátor je speciální sušící skříň, na kterou dlouho čekaly snad všechny ženy. Dokáže totiž dokonale usušit prádlo a to bez toho, aniž by bylo potřeba vytahovat nevzhledný sušák na prádlo, který stejně jen všude překáží. Dryperátor má podobu skříně bez zad, která se přidělává na zeď. Uvnitř skříně se nachází teplený výměník. Ve skříni je také instalován variabilní věšákový systém. Díky výměníku je teplý vzduch rozháněn, což zajišťuje efektivní sušení prádla. V dryperátoru je také možné větrat prádlo, které je načichlé kouřem nebo potem. Díky výkonnému výměníku je možné použít dryperátor i jako doplňkové vytápění v koupelně.
 
Vypadá skvěle!
Standardně je dryperátor dodáván v bílé barvě s leskem – tedy v designu, který je typický pro koupelnový nábytek. Možné je ale mít i dryperátor se speciální povrchovou úpravou. Dvířka může zdobit jakýkoliv motiv, který si zvolíte. Díky tomu se může dryperátor stát i ozdobou vaší koupelny. Dveře skříně jsou vyrobeny z lamina se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Více namáhané díly jsou vyrobeny z voděodolné překližky, takže dryperátor vydrží velmi dlouho funkční.
 
Pokud chcete i vy mít dokonale suché prádlo za každého počasí, pořiďte si domů dryperátor. Jeho výkon vás mile překvapí.
 
Více informací najdete na www.dryperator.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *