Nechte si do koupelny přenést eleganci mořských vln se sérií Gemma

Při výběru obkladů a dlažeb do koupelen záleží vždy i na tom nejmenším detailu. Vždy je třeba vybírat druhy obkladů a dlažeb, které budou zajímavé svým propracovaným designem. V tomto ohledu je na vysoké designové úrovni série obkladů Gemma, kterou jako novinku nabízí ve svém sortimentu společnost Keramika Hašek. Jedná se o sérii obkladů a dlažeb, které jsou inspirovány právě mořskými vlnami. Ty jsou elegantně a decentně zakomponovány do struktury a designu obkladů a dlažeb.
   
Béžová, červená nebo černobílá. Takové jsou variace vln u série Gemma
obkladObklady a dlažby v sérii Gema můžete vybírat ve třech různých odstínech. Nejedná se ovšem o klasickou modrou, která by byla pro vlny možná více charakteristická, ale o decentní béžovou, výraznou červenou a elegantní černou a bílou, které se dají skvěle kombinovat. Na těchto barvách více vynikne design vln, který je pro dlažby a obklady Gemma charakteristický. Všechny druhy barev v sérii Gema obsahují dlažbu v rozměrech 30x30cm a obklady o rozměrech 20x40cm. Součástí sortimentu jsou také dekorativní inzerta a listely. Vše najdete v sortimentu společnosti Keramika Hašek, která tuto sérii představila v katalogu Podzim 2013.
 
V katalogu Podzim 2013 najdete mnoho dalších skvostů

Katalog Podzim 2013
obkladů a dlažeb představuje velkou škálu novinek, které si pro své zákazníky připravila společnost Keramika Hašek. Jedná se o výběr obkladů a dlažeb od předních tuzemských i zahraničních výrobců. Stejně, jako u série Gemma byl u ostatních vybíraných druhů do tohoto katalogu kladen důraz především na originalitu a eleganci. Najdete zde obklady a dlažby do moderních domácností, klasických domácností, retro domácností i do rustikálních prostor. Stačí si jen vybrat.
 
Katalog Podzim 2013 a kompletní sortiment obkladů a dlažeb najdete na www.keramikahasek.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *