Na prodej nemovitosti nemusíte být sami. Pomůže realitní portál CINCINK

Ceny nemovitostí v posledních letech výrazně vzrostly. Řada z nás se proto rozhodla výhodně prodat svou nemovitost. Často ale již na počátku celého procesu zjišťujeme, že se jedná o poměrně náročný proces. Prokousáváme se složitou a nepřehlednou legislativou a daňovými předpisy a začíná nám být jasné, že minimálně na některé kroky sami nejspíš stačit nebudeme.

 

Prodej bytu je třeba řešit s rozvahou

Pokud jsme si v době, kdy jsme ještě byli single, pořídili startovací byt, po založení rodiny začal být malý. Někteří ho prodali hned po přestěhování do prostornější nemovitosti, mnozí ale vyčkávali. Řada majitelů také svoji garsonku nebo 2+kk pronajala a nájemné využívala ke splácení hypotéky na nový dům. Ne vždy se ale tato cesta ukázala jako pravá. Jakmile totiž není nájemník solidní, může dojít k poničení zařízení bytu nebo neshodám se sousedy. Navíc vždy hrozí, že nájemné nebude zaplaceno včas. A problémy nastávají i ve chvíli, kdy se byt uvolní a nějakou dobu tvá, než najdeme nového vážného zájemce. I během doby, po kterou je jednotka neobsazena, totiž musíme hradit pravidelné platby do fondu oprav. Proto je často prodej bytu ve chvíli, kdy jeho cena výrazně stoupla, ideálním řešením.

 

Portál CINCINK tu je pro všechny, kdo prodávají nemovitost

CINCINK je férový realitní portál pro všechny, kdo nechtějí prodej bytu či jakékoli jiné nemovitosti realizovat prostřednictvím realitní kanceláře. Jeho partnerem je Komerční banka, díky které mají klienti portálu garanci široké škály kvalitních služeb. A navíc na něm najdeme články s užitečnými radami, které nás správně nasměrují k tomu správnému řešení.

 

Inzerát zdarma je tou nejvýhodnější formou prezentace

Velkou výhodou je už to, že na portál CINCINK můžeme umístit svůj inzerát zdarma. Ostatní služby už jsou sice placené, sami se ale rozhodneme, zda chceme některé z nich využít, či nikoli.

 

U inzerátu nesmí chybět cena a kvalitní dokumentace

Portál CINCINK dokáže klientům pomoci se stanovením odhadu ceny nemovitosti i s vytvořením prezentace od kvalitních textů přes fotografie až po vizualizaci.

 

Portál CINCINK se postará i právní a daňové záležitosti

Při prodeji nemovitosti se nám mohou hodit právní služby. Nezbytná totiž je řádně sepsaná smlouva a následné provedení zápisu do katastru nemovitostí. Navíc je třeba správně spočítat a zaplatit daň z prodeje nemovitosti.

 

Zkušení právníci a daňoví poradci zvládnou vše na jedničku

Férový realitní portál na přání klienta zajistí kvalitní právní smlouvy. A jeho daňoví poradci úspěšně vyřeší daň z prodeje nemovitosti. Nemusíme se bát žádných problémů bez ohledu na to, zda prodáváme šumavskou chalupu po babičce, garsonku na sídlišti Stodůlky nebo luxusní byt přímo v srdci historického centra Prahy.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *