Trendy bydlení 2019: originalita, dřevo a korálová barva

Hledáte inspiraci pro zařízení svého bytu nebo domu? Inspirujte se novými trendy, které momentálně vládnou světu nábytku a interiérového designu. Nosným tématem je udržitelnost, přírodní materiály, dřevo, samozřejmě ve spojení s originálním nápadem. Dřevo může být doplněno o sklo, případně lesklý kov. Hlavní barvou je sytě korálová, kterou můžete vhodně kombinovat pomocí dekorací a doplňků.

 

Originálně, udržitelně, maximálně

Jak by měl váš byt podle bytových designérů vypadat? Měl by být originálně vybavený, aby odrážel osobnost majitele. Současně by použité materiály měly vycházet z konceptu udržitelnosti, ideálními jsou tedy přírodní materiály a hlavně dřevo. Navíc by měl být v bytě maximálně využitý prostor, aby se zamezilo plýtvání. Takto nadčasově zařízený byt můžete následně vhodně doplnit o doplňky a dekorace podle posledních trendů. V letošním roce například vládne světu designu sytě korálová, která se bude skvěle vyjímat na bytových textiliích, kobercích nebo tapetách.

 

Byt ve vaší režii

Je vhodné se inspirovat, avšak vždy při zařizování bytu myslete především na své pohodlí a zařiďte si ho trendově, ale prakticky a nadčasově. Ne každý si však s takovým úkolem umí sám poradit, je proto vhodné se obrátit na odborníky v truhlářství Praha, kteří poradí nejen s vybavením, zaměřením, výrobou, ale také s výběrem konkrétního materiálu, kování, úchytek nebo osvětlení. Samozřejmostí návrhu projektanta jsou také 3D návrhy, ze kterých si uděláte představu o vašem vysněném bydlení.

 

Doplňky dodají punc originality

Zatímco u nábytku je vhodné volit dřevěné dekory, příp. masiv, který působí nadčasově, u doplňků a dekorací se můžete módním trendům více poddat. V letošním roce je barvou sytě korálová, která působí hřejivě a velmi příjemně. Ve spojení s mořskými motivy se hodí na povlaky polštářů, ale i tapety, případně keramickou výzdobu. Zajímavě působí vlastní originální výrobky v korálové barvě nebo dovezené z dovolené u moře doplněné o červené rámečky s černobílými fotkami na stěnách.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *