Na zašlá a špinavá okna, jedině úklidová firma!

Před třemi měsíci koupili rodiče dům na okraji města. Není to žádná novostavba, ale ani dům na spadnutí. Je to prostě normální dům, který byl ale dlouho neobydlený. Když ho rodiče viděli poprvé, úplně se do něj zamilovali, takže jsme byli rádi i za ně, že našli konečně své vytoužené místo. Je pravda, že se zde ještě musel udělat kus práce, aby vypadal podle jejich představ, ale už to bylo spíš jen kosmetického rázu.

Na začátek se ale musel celý pořádně uklidit, jelikož byl opravdu dlouho neobydlený. Tak jsme se do toho všichni pořádně pustili, nicméně jsme všichni pracující a toho času nebylo tolik, jak by jsme si představovali.

Tak jsme se zamysleli, jak to trošku ulehčit a když jsme popřemýšleli, co nám zabere nejvíc práce a času, vyšly nám z toho krásná dřevěná okna po celém domě, která ale byla zašlá špínou a nečistotami. Začali jsme tedy koukat po nějaké úklidové firmě, která by nám s tímto problémem pomohla. Dávali jsme hodně na dobré recenze a kladné zkušenosti, díky nimž jsme se dostali k firmě A SERVIS LIPKA s.r.o.

Ihned jsme firmu zkontaktovali a popsali naše přání. Ochotná slečna po telefonu s námi vše probrala, rovnou jsme naplánovali termín uskutečnění a zároveň nám řekla i cenový odhad. Prostě vše, co jsme chtěli slyšet. Už jen tento prvotní přístup na nás udělal dobrý dojem. Zaměstnanci firmy dojeli dva dny poté, napočítali si okna, prošli si dům, aby si udělali obrázek, jak dlouho by to asi mohlo trvat a ihned pustili do práce.

Bylo vidět, že tito zaměstnanci jsou dobře proškoleni a ví, co se od nich očekává. Bez přestávek myli okno za oknem a šlo jim to pěkně od ruky. Nejvíce nás pak přakvapilo, když leštili okna. Normálně bychom na okna vzali nějaký leštící přípravek a hadr, oni ale nic takového nepoužili. Vzali do ruky pouze 100% bavlněnou plenu a celé okno vyleštili tak, že se leskly jako nové. K tomu omyli celé rámy oken, všechny kličky i parapety. No prostě kompletní servis. Byli jsme opravdu velice spokojeni. Takže firmu A SERVIS na službu mytí oken Praha musíme jen doporučit.

Čištění koberců byl pro mě těžký úkol, který díky firmě neřeším

Když jsme si s manželkou kupovali dům, vedli jsme boj o to, zda budeme mít koberce, či parkety. Ona chtěla parkety a já koberce. Za parkety lobovala proto, že jsou jednodušší na úklid. Nicméně já si nakonec prosadil koberce.

Měla však jednu podmínku. a sice, že jejich udržování budu mít na starost já. Bez námitek jsem souhlasil, nepřipadalo mi na tom nic těžkého. Až po několika měsících jsem přišel na to, že čištění koberců není žádná sranda. Obzvlášť, když máte tři malé děti a psa. Zezačátku jsem se je snažil čistit sám, ale po několika marných pokusech jsem to vzdal.

Začal jsem si na jejich čištění najímat úklidové firmy. Jenže většinou byl jejich výsledek dost podobný tomu mému. Na kobercích stále zůstávaly fleky. Po vyzkoušení čtvrté firmy, kdy se jim koberce opět nepovedlo vyčistit, jsem se na to vykašlal. Už se mi nechtělo utrácet za něco, co zvládnu sám. Pomale jsem se smiřoval s tím, že koberce prostě nikdy úplně čisté nebudou.

Avšak jednou na internetu jsem narazil na článek o čištění koberců Praha, kde někdo chválil firmu A SERVIS LIPKA s.r.o. Prvně jsem se na to díval dost skepticky, ale když jsem si pod ním přečetl všechny ty pozitivní komentáře, rozhodl jsem se to ještě jednou zkusit. A díky bohu, že jsem tak udělal. S manželkou si jejich služby nemůžeme vynachválit.

Ve srovnání s ostatními firmami koberce vyčistili dokonale, a to za velmi krátkou dobu. Vyčištění bylo sice dražší než u jiných firem, které jsem si najal předtím, ale když vezmu v úvahu přívětivost zaměstnanců, rychlost práce, a především to, že koberce opravdu vyčistili, tak to neřeším. Jsou věci, do kterých se vyplatí investovat.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *