Mytí oken v domácnosti po náletu ptáků

Minulý měsíc se nám stala velmi nepříjemná věc. Jak ptáci běžně kálí na auta nebo na rovné plochy, tak nám takhle znečistili i naše okna. Nemohla jsem tomu uvěřit, kdyby mi tohle někdo povídal,  tak bych se mu akorát tak vysmála. Jenomže co teď, moc se mi do umývání oken nechtělo, když byly znečištěny tímto způsobem.

Nakonec mi nezbylo nic jiného než se porozhlédnout na internetu po nějaké úklidové firmě na kvalitní mytí oken Ostrava. Vyjelo mi jich hned několik, tak jsem začala pročítat jejich nabídky a ceny až jsem narazila na, pro mě zvláštní, metodu leštění, která mě velmi zaujala. Ještě nikdy jsem se nesetkala, že by někdo leštil okna na sucho. Rozhodla jsem se, že vyzkouším firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí právě leštění oken na sucho a podle recenzí má spousty spokojených zákazníků.

Na centrále jsem si domluvila termín mytí oken a bez problémů mi vyhověli s jakoukoliv denní dobou i o víkendu. Pracovníci dorazili ve smluvený čas, prohlédli si dům, aby věděli, kolik oken je čeká.

Nejprve začali omývat parapety, kličky a rámy oken. Poté se pustili do mytí skel jako takových, které nejdřív omyli kvalitními prostředky a poté setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Po důkladném proschnutí začali skla leštit čistou 100% bavlněnou plenou bez leštících přípravků. Nedalo mi to a zeptala jsem se, proč nepoužívají na vyleštění žádná leštidla. Bylo mi řečeno, že právě z používání těchto preparátů zůstávají na oknech šmouhy a viditelné tahy po leštění, na které se právě dříve nebo později chytá veškerá nečistota a pyly.

Musím pochválit pracovníky firmy za tak nádherně umytá okna, protože takto jsem je snad neměla nikdy v životě. Teď už vím, že když budu opět potřebovat umýt okna, vím na koho se obrátit. Firmu A SERVIS doporučuji všem.

 

Spolehlivá firma na čištění koberců? Ano, i taková existuje!

 

Před rokem jsem hledala firmu, která by nám u nás na bytě vyčistila všechny koberce. Na koberce jsme ještě nikoho předtím nehledali, ale jisté zkušenosti s úklidovými firmami máme a bohužel nejsou zrovna pozitivní.

 

Když jsem tedy hledala někoho na koberce, projela jsem internet a hlavně jsem četla různé recenze, články, ale především ohlasy od zákazníků. To Vám řekne o dané firmě nejvíce.

Ve výsledku jsem našla dvě firmy, které se mi líbily, ale nakonec zde byla jedna, která měla o hodně víc kladných hodnocení a recenzí. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové  čištění koberců Ostrava.

Tak jsem se rozhodla, že je zkusím. Ihned jsem je zkontaktovala, po telefonu se slečnou domluvila termín realizace mé poptávky, vše mně po telefonu vysvětlili, informovali o postupu práce a cenové relaci. Prostě kompletní servis. Už tento prvotní přístup mě přesvědčil, že jejich recenze a kladné odezvy budou pravdivé.

V daný den pak přijeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, přesně ve smluvený čas. Prošli si byt, aby přesně věděli rozměry koberců a kde začít. Následně se pustili do práce a začali nanášet speciální chemii do koberců pomocí kotoučového stroje. Jakmile byla chemie na správných místech, nechali ji chvilku působit, aby pustily veškeré nečistoty, koberce se vydezinfikovaly a zbavili se roztočů. Poté koberce znovu pořádně vykartáčovali, aby se dostaly nečistoty a vše ostatní na povrch a nakonec koberce vysáli pomocí účinného vysavače.

Vše dopadlo na jedničku. Koberce znovu vypadaly jako nové, měly původní barvu a provoněly celý byt. Během pár hodin byly kompletně suché a bylo možné je opět využívat.

Práce od firmy A SERVIS byla rychlá, precizní a byla jsem velmi spokojená. Firmu doporučuji a těším se na naši další spolupráci.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *