Jak na bytové dekorace? Poradíme!

Každý člověk vnímá bytové a zahradní dekorace jinak. Jedni se jimi obklopují v podstatě napříč celým interiérem, případně exteriérem. Mezi dekorativními předměty se cítí dobře a nemůžou bez nich v podstatě fungovat. Pak je tu druhá skupina, která tyto předměty až tak nemusí, a proto které jsou dekorace spíše rušivými elementy v bytě. Ať už si svůj domov čančáte, anebo dáváte přednost spíše neosobnímu, až sterilnímu minimalismu, přece jen se najde pár věcí, které v bytě nesmí chybět.

Přestože dekorace určují charakter bytu, měly by mít svou funkci a být umístěny na tom správném místě. Je potřeba dbát na určité zásady, aby prostředí nebylo spíše plné nevkusu a nesouladu. Jaké jsou pravidla pro dekorace v bytě? Pojďte se na ně podívat.

 

Zásady pro dekorace v bytě

První a základní pravidlo je velmi prosté. Každá dekorace, kterou si vystavíte, by se vám měla líbit a měli byste k ní mít nějaký vztah. Pokud bytový doplněk třeba dostanete, ale nelíbí se vám, prostě si jej nevystavujte. Z jediného důvodu! Budete se pak v takovém prostředí cítit dobře?

Co se týče uspořádání, volte místo přísně geometrického raději volné uspořádání. Dekorace můžete tvořit do shluků, pozor však, aby se k sobě předměty hodily. Nebraňte se kontrastním barevným nebo materiálovým kombinacím. Ba naopak mohou místnost oživit. Hezky bude vypadat i nový doplněk se starým nábytkem, nebo obráceně. Dejte si pozor na suvenýry, které si přivezete z dovolených. Snažte se je rozmístit tak, aby vaše domácnost nebyla spíše muzeum napěchované věcmi. Nedávejme velké předměty na malý nábytek. Výsledek by působil nevyváženě a zvyšoval by napětí.

Doplňky v bytě i na zahradě střídejte podle ročního období. Jarní, velikonoční, letní, podzimní i vánoční dekorace vždy dodají nový ráz místnosti i zahrádce a vy budete mít pocit, že je bydlení zase o něco novější a zajímavější.

 

Kde na nákup dekorací?

Chcete-li aby váš byt byl zařízen opravdu stylovými dekoraci, pak musíte vědět, kde je nakupovat. Velmi dobrou volbou je Harasim velkoobchod, který se u nás řadí k předním prodejcům bytových a zahradních dekorací. Najdete zde lucerny, svícny, svíčky, umělé květiny, porcelán, obrazy fotorámečky, doplňky do kuchyně, bytový textil, figurky, postavičky, zápichy, závěsy, girlandy, věnce, dekorace srdce, dekorativní andílky apod.

Hřejivé dekorativní polštáře dodají šmrnc každé pohovce, nehledě na to, že se vám na nich bude krásně odpočívat.


Uvařte si čaj nebo kávu do krásného porcelánu. Užijte si celý kávový servis a vychutnejte si chvilky u vašeho oblíbeného nápoje.


 

Zapalte svíčky a nechte provonět být aromatickými vůněmi.

 

Lucerny jsou nádhernou ozdobou každého interiéru i venkovního posezení. Pozvěte k vám domů romantiku.


Další oblíbenou dekorací jsou rostliny, které propojí byt s přírodou. Důležitým prvkem je i samotný květináč. Právě plechové, keramické, plastové obaly a květináče na e-shopu Harasim.info naleznete v nepřeberné nabídce barev, velikostí, tvarů i designů.

 

Plastové květináče povznesou krásu rostlin a stromečků. Udělají velkou parádu, takže si dopřejte moderní provedení.

Navštivte stránky www.harasim.info a vyberte si ty nejkrásnější dekorace, které vás zahřejí u srdce a zútulní vaše bydlení.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *