Jak oživit svůj domov bytovými doplňky?

Rádi byste změnili styl vašeho interiéru? Už vás nudí vybavení bytu a potřebujete změnu, jenže na velké přestavby nemáte peníze? Vyřešte vše jednoduše a rychle pomocí bytových doplňků! Bytové doplňky vám dávají nekonečné množství možností, jak si vybavit byt a cítit se v něm pohodlně a čistě. Pomocí dekorace do bytu dodáte vašemu domovu osobitý nádech. Díky tomu se z vaší domácnosti stane oáza klidu, ve které si po příchodu z práce svůj volný čas maximálně užijete. Jaké bytové doplňky zvolit, aby byl váš byt stylový, moderní a nepřekročil váš rozpočet?

 

Zrcadla

Zrcadla jsou ideální dekorace do bytu hned z několika důvodů. Nejen, že odráží světlo, a váš domov tak bude naplněný slunečními paprsky, zrcadla jsou i designovými kousky, které oživí ložnici, předsíň nebo obývací pokoj. Už dávno jsou pryč doby, kdy se na zeď nalepovaly čtverečky se zrcadlovými fóliemi. Pokud si vybíráte stylové zrcadlo, sáhněte po zrcadle, které má výrazný rám, hodící se k ostatnímu bytovému vybavení. Pokud se vám povede sehnat starší kousek, nebojte se jej zrenovovat a dát do vašich bytových doplňků kousek své duše a práce.

 

Rámečky na fotky

Vzpomínek na vaše blízké není nikdy dost. Proto sáhněte po fotorámečcích, které můžete umístit na stěnu nebo postavit na komodu, stolek či skříňku. Fotorámečky nemusíte volit jen podle velikosti fotek, které do nich chcete uložit. Moderní styl dodáte interiéru i pomocí větších čtvercových rámů, do kterých doprostřed vložíte fotografii.

Vhodné designové řešení nabízí také sestava rámů, do nichž umístíte jak fotografie s hezkými vzpomínkami, tak obrázky věcí nebo míst, které jsou s danou vzpomínkou spojené. Fotografie nemusí ležet jen na vašem nočním stolku. Hezky se vyjímají také na chodbách nebo podél schodiště, kde si je návštěvy velmi rády prohlížejí.

Rámy a rámečky na fotografie volte v kontrastních barvách se stěnou, jedině tak bude bytová dekorace působit jako samostatný a jedinečný prvek interiéru.

 

Umělé květiny

Domov provoněný květinami působí velmi útulně. Pokud byste si však přáli mít čerstvé květiny každý den nebo týden ve váze, bude vás to stát nejen mnoho peněz, ale take péče, aby byly květiny stále krásné. Nejlepší alternativou jsou umělé květiny a květinové pugéty. Svázané květiny jsou naprosto dokonalou dekorací do dámského bytu i do rodinného domu a i díky nim bude doma panovat příjemná atmosféra.

Květiny zklidňují mysl a napětí a jejich barvy vám dodají energii po náročném dni v práci. Umělé květiny vydrží věčnost a nejsou příliš nákladné. Pokud vás omrzí, můžete si přikoupit jiný druh květů nebo změnit barvu podle vaší aktuální nálady. Kombinace jsou jen na vás!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *