Naše okna myje jen tato úklidová firma a žádná jiná

S manželem jsme si nedávno zkusili pozvat na mytí oken úklidovou firmu. Jsme už sice v důchodu, takže by se mohlo zdát, že času máme na takové práce dost, ale není to tak. Máme velkou oblibu v cestování, proto hodně často ani nejsme doma. Okna se však špiní pořád a někdo je umýt musí. Jenomže po návratu z cest jsme vždy hodně unavení. Naše dovolené se totiž skládají hlavně z turistických výletů. Rozhodli jsme se proto rozmazlovat se ještě víc a práci s mytím oken si ulehčit.

Manžel, který si s počítačem rozumí o hodně víc než já, vyhledal na internetu úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., práce ve výškách, mytí oken Brno se sídlem v Brně. Jsem ráda, že jsme se takto rozhodli a musím říct, že jinak mytí oken už ani praktikovat nebudeme. Firma A SERVIS nás přesvědčila o tom, že čas věnovaný mytí oken strávíme raději odpočinkem, který si zasloužíme. Firma navíc odvedla tak perfektní práci, že ani já se jí nemůžu rovnat. Rychlost, se kterou svou práci odvedli, mě také zarážela, přitom byli velmi pečliví. Poradili si i s okny na špatně dostupných místech.

Nakonec nám pracovníci firmy nabídli nano impregnaci, která okna zvenčí udrží déle čistá. Všechen prach a nečistoty by nám stačil umýt pouhý déšť. Tuto nabídku jsme zatím nepřijali, byli jsme také rádi, že nám ji pracovníci nijak nevnucovali. Za jejich informace jsme ale rádi a určitě o této nabídce do budoucna popřemýšlíme.

Služeb úklidové firmy A SERVIS si velmi ceníme. Doslova nám vytrhla trn z paty. Přesně takto vypadá slušná a spolehlivá firma.

I stará podlaha může vypadat opět jako nová!

Přestěhovali jsme se do bytu v Praze, který má podlahu dělanou ještě ze starých parket. Proti parketám nic nemáme. Bohužel ale vypadaly, jako by se o ně už dlouho nikdo pořádně nepostaral. Byt jsme koupili výhodně, a tak pro nás nebyl žádný problém si navoskování podlah zajistit. Věděla jsem, že kamarád si do svého podniku zve na voskování podlah určitou firmu, se kterou je spokojen. Zbývalo jen zjistit jakou a mohli jsme její služby vyzkoušet také.

Firma se jmenuje A SERVIS LIPKA, s. r. o., impregnace, čištění, krystalizace podlah Brno a své služby nabízí dokonce i v zahraničí, což nás ujistilo, že jsme zvolili kvalitně. Zjistili jsme si ještě po telefonu, jestli firma nebude mít problémy ani s našimi starými parketami. Měli jsme radost, když naše obavy rozehnali a rovnou si s námi dohodli termín. Potřebovali jsme parkety ošetřit nejlépe ještě dřív, než do bytu nastěhujeme všechen nábytek, abychom ho pak nemuseli znova zbytečně stěhovat.

O zakázky firma nejspíš nemá nouzi, ale i tak nám mohli slíbit do týdne přijet. Netrpělivě jsme tedy čekali. Když pracovníci dorazili, šlo všechno jako po drátkách. Rozdělili si práci, podlahu nejprve pořádně vyčistili, poté na ni nanesli vosk. No, výsledek byl báječný. Podlaha ani neklouzala, jak bychom podle vzhledu čekali a byla ošetřená.

 

Odteď budeme tento proces praktikovat pravidelně, aby podlaha zůstala i další roky takto krásná. I když se jedná o staré parkety, přesvědčili jsme se, že mohou vypadat jako nové. A spolupracovat hodláme pouze a jen s firmou A SERVIS.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *