Záchrana a renovace zašlých koberců

Tak se mi jednou stalo, že jsem z nešikovnosti vylila na zem lahvičku s lakem na nehty. Asi by to nebyla taková hrůza, kdybychom na zemi neměli koberec a kdyby to nebylo přímo v obývacím pokoji na hodně viditelném místě. Než jsem se stačila rozkoukat, lak už zasychal. Ze všech sil jsem se skvrnu pokoušela vydrhnout, ale marně. Napadlo mě flek zamaskovat, ale tak výrazné červené skvrny si musí všimnout každý. Byla jsem v úzkých. A když jsem v úzkých, hledám rady na internetu. I tentokrát mi pomohl. Našla jsem úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mokré čištění koberců Brno,  která se specializuje také na čištění koberců.
 

Když jsem si přečetla, co všechno dovedou, rozhodla jsem se nechat si koberec vyčistit celý. Přece jen už má taky něco za sebou a tahle příhoda s lakem to jen završila. Pro firmu to nebyl problém a její pracovníci byli u mých dveří nastoupení velmi brzo. Metodou, kterou nazývají strojová, měli v plánu koberec vyčistit. Taky si na to přivezli speciální stroj, kterým (jestli jsem správně pochopila) mohli odstranit špínu z koberce až do hloubky. Byla jsem napnutá, dokud nebylo hotovo.

Když pánové skončili, už na koberci nebyl žádný flek od laku na nehty, nebylo na něm jediné špinavé místo. Celkově vypadal mnohem lépe než předtím. Takový výsledek jsem ani nečekala. Úplně mi vyrazili dech, v dobrém slova smyslu.

Pokud také nevíte, jak byste svůj koberec zachránili, můžu Vám jen říct, že s touto firmou určitě neprohloupíte. Mě jednoznačně oslovila.

 

Kouzlo stále čistých oken

 

Máme obchod s elektronikou v centru města, kde se opravdu hodně práší, takže je jasné, že okna i výlohy jsou hodně zanesené nečistotami a prachem. Určitě to každý, kdo bydlí v rušném centru města, zná. Už mnohokrát jsme se na mytí oken a výloh vrhli vlastními silami, ale vždy to skončilo tak, že jsme sice nějak ty okna a výlohy umyli, ale nikdy to nedopadlo podle našich představ. Nikdy nebyly tak dokonale čisté a po leštění nám na oknech zůstávaly šmouhy a tahy po leštění.

Když už to bylo po několikáté, hledali jsme na internetu nějaké rady na mytí oken a výloh, až jsme se dostali k firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, nano impregnace Brno, což je komplexní úklidová firma, která zajišťuje právě mytí oken a výloh.

 

Když jsme si procházeli jejich služby, také jsme narazili na tzv. nano impregnaci oken, která zajistí, že na oknech nebudou ulpívat žádné nečistoty. Funguje na principu lotosového květu, kdy se vše shlukuje do kuliček a jakmile zafouká, jsou tyto kuličky odvaleny z okna pryč.

Neváhali jsme ani chviličku, jelikož měli všude samé skvělé hodnocení a firmu jsme tedy zkontaktovali. Velice milá a ochotná slečna s námi vše prošla a domluvila s námi termín, který nám vyhovoval.

V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy, jen v rychlosti prošli obchod, aby věděli, kde začít a následně se pustili do práce. Nejprve okna důkladně umyli pomocí saponátu s vodou, následně je setřeli gumovou stěrkou do sucha. Když byla okna úplně suchá nanesli na ně již zmíněnou nano impregnaci oken a nakonec je doleštili pomocí bavlněné pleny. Okna byla krásně lesklá a beze šmouh. Opravdu se jim to povedlo.

Když jsme pak zkoušeli, jak ta nano impregnace oken funguje, bylo to jako kouzlo, kdy se všechno, prach, nečistoty i voda po okně sklouzly a nic na něm nezůstalo. Firmu A SERVIS LIPKA určitě doporučujeme a těšíme se na další spolupráci.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *