Pořiďte si ložnici snů – krásnou a maximálně praktickou!

Ložnice je místnost, která by nám měla být vlastně nejpříjemnější. Měla by v nás probouzet pocity klidu a harmonie. Současně by měla poskytnout zázemí pro uložení potřebných věcí. Poradíme vám, jak nejlépe zkombinovat praktické s užitečným a vytvořit tak dokonalou ložnici třeba i malé místnosti.
 
Účel a design jdou ruku v ruce
Pokud chcete vytvořit ložnici, ve které se budete vždy cítit příjemně, je nejlepší, pokud vsadíte na nábytek z přírodních materiálů – tedy ze dřeva. Dřevo vypadá nádherně a je také velice odolné. Při zařizování nové ložnice si také musíte dát pozor, aby k sobě jednotlivé druhy nábytku ladily. Lepším řešením je proto pořídit si například ložnicovou sestavu, než kupovat každý kus nábytku zvlášť.
 
Místo musí být využito
Dejte si také pozor na to, abyste dokonale využili každý volný prostor. Pokud máte nedostatek místa, můžete si pořídit například postel s úložným prostorem a ihned získáte dostatek místa třeba na uložení ložního prádla a dalších jiných věcí. Vhodnou volbou jsou i komody a noční stolky se zásuvkami. Pokud chcete mít v ložnici velké úložné prostory, vsaďte na vestavěné šatní skříně. Ve správné ložnici by neměla chybět ani toaletka.
 
Nechte si proradit
Jestliže zařizujete ložnici a nevíte si rady, nechte si raději pomoci od odborníků. Se zajímavou nabídkou přichází společnost Bogartech s.r.o., která nabízí zpracování individuálního 3D návrhu a současně si u ní můžete vybrat kompletní ložnicové sestavy nebo jednotlivé druhy nábytku. V nabídce mají výhradně kvalitní český nábytek z masivního dřeva.
 
Podívejte se na www.ceskaloznice.cz a zařiďte si ložnici snů i vy. 
postel

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *