Prádlo suší super rychle! Kdo? No přece dryperátor!

Také vám vadí, že vypere prádlo a potom musíte čekat dlouhé hodiny na to, než bude dokonale suché? Nebo se neustále rozčilujete nad tím, že máte doma málo místa a pokud vyperete, musíte se uskromnit kvůli tomu, že sušák hodně místa zabere? Nesnášíte pohled na nevzhledný sušák? Řešení vašich problémů je jednoduché – pořiďte si domů dryperátor!

Dryperátor potěší řadou funkcí
dryperátorDryperátor je název unikátní sušící skříně, která přinesla doslova revoluci. Díky němu je totiž možné prádlo usušit velmi rychle a to bez obavy, že vám během sušení zasmrádne. Princip jeho fungování je jednoduchý. Dryperátor má podobu skříně. Na jejím dně se nachází topné těleso a nad ním je zabudován sušákový systém. Prádlo tedy dáte na sušák, zavřete dvířka a pustíte topné těleso. Teplý vzduch je rozháněn pomocí ventilátoru, takže je prádlo suché doslova během chvilky. V dryperátoru můžete navíc i vyvětrat prádlo, které je načichlé potem nebo třeba kouřem z restaurace.

Pomůže i s vytápěním
Dryperátor se umísťuje do kouleny na zeď, takže nezabírá téměř žádné místo. V koupelně může navíc fungovat i jako doplňkový zdroj pro vytápění. Koupelnu může i ozdobit. Dvířka dryperátoru jsou vyrobena ze speciálního lamina se zvýšenou odolností proti vlhkosti, takže v koupelně vydrží řadu let. Nejvíce namáhané díly jsou z voděodolné překližky a pro uchycení dveří a dvířek je použito značkové kování Hettich s tlumičem. Dvířka jsou standardně dodávány v bílé barvě s leskem, možné je mít i dvířka barevná či s potiskem, takže dryperátor může být zajímavou dominantou koupelny.

Dryperátor je úžasný pomocník, který vám vyřeší všechny vaše potíže se sušením prádla! Více informací se dozvíte zde – www.dryperator.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *