Pohodlný odpočinek pod dohledem profesionální pomůcky

Náročná práce z nás vysává poslední zbytky energie, každý den počítáme minuty do víkendu. Děti, zdravotní problémy, nedostatek spánku a mnoho dalších atributů, které vás dostávají do stresu. Zapomeňte na chvíli na starosti a dejte přednost společnosti Aforjet.

Aforjet polohová křesla
masážní křesloSpolečnost Aforjet je jediným autorizovaným prodejcem vysoce kvalitních křesel, které jsou vhodné k odbourání stresu, načerpání energie a pochopitelně i ke zdravému sezení. Stačí se pohodlně vnořit a vyčkat, jak vás relaxační křeslo diagnostikuje. Přesně tak, polohovací křesla mají v sobě zabudované velmi citlivé senzory, které během několika málo okamžiků vyhodnotí zatuhlost svalového systému a nastaví ideální program pro odstranění problémů. Můžete se tak nechat hýčkat přesně tam, kde je to nejvíce potřeba.

Polohovací křeslo New York
Polohovací křeslo New York spadá pod značku Health Tec. A patří ke špičkovým modelům dnešní doby. Křeslo je obdařeno elektronickým ovládáním pro navýšení polohového komfortu. Masáž lze nastavit v celkem třech intenzitách. Samozřejmostí je i výběr typu masáže. Vždy záleží na vašich individuálních pocitech. Můžete tak celou masáž ponechat na tomto křeslu, nebo si sami nastavit co a jakým způsobem chcete uvolnit. Pobyt v relaxačním křeslu odbourává stres a zároveň přináší úlevu celému tělu, vyzkoušejte to i vy.

ss

Pokud vás zajímají i další informace, navštivte internetové stránky http://www.aforjet.cz/

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *