Při výběru obkladů do koupelny se nebojte trochu experimentovat

Dnešní doba zařizování interiéru meze neklade. Právě naopak. Stále jsou využívány nové materiály, nové designy a nové vzory. To se samozřejmě týká i obkladů do koupelen. Možná že právě zde, se moderní designy využívají nejčastěji. Výrobci obkladů přichází na trh stále s novými variantami a modely. V koupelně se experimentů rozhodně bát nemusíme. Moderní varianty obložení koupelny přinesou netradičním, ale dokonalý vzhled.

Velmi využívané jsou v současnosti obklady ARGENTA Bubbles
Pokud plánujete také vybavit svou koupelnu krásným a netradičním obkladem, můžete využít obkladu od výrobce ARGENTA. Jedná se konkrétně o obklady Bubbles. Ty jsou příznačné využitím bublin na samotných obkladech. Obklady Bubbles se vyrábí v moderních rozměrech, 25×40, které jsou v poslední době do koupelen velmi využívané. Povrch jednotlivých dlaždic je lesklý a posázen odlišně velkými bublinkami. Ty dodávají ve velkých plochách celé místnosti moderní a velmi luxusní vzhled. Obklady ARGENTA Bubless budou dokonale krásné, bez nutnosti dalšího zkrášlování pomocí inzert, bordur, mozaik nebo dalších dekoračních prvků.

obklady koupelny

Pro koho jsou určeny obklady výrobce ARGENTA?
Obklady Argenta bohužel nejsou na našem trhu příliš rozšířené. Přitom právě pro koupelnové obklady jsou ideálním řešením. Vyznačují se především moderním designem a vzory. Navzdory moderním vzorům a kvalitě výroby zůstávají jejich ceny velmi příznivé a dostupné. Argenta se soustředí na výrobu obkladů i dlažeb. Velký důraz je kladen na komplexnost všech sérií a dokonalost provedení v každém detailu. Pokud si chcete prohlédnout nabídku obkladů a dlažeb Argenta, můžete navštívit stránky keramikahasek.cz. Zde najdete od tohoto výrobce pestrou a ucelenou nabídku, ve které nechybí obklady, dlažby, doplňky a samozřejmě ani série Bubbles.

Kompletní nabídku naleznete na www.keramikahasek.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *