Pražské Modřany snoubí moderní bydlení a blízkost přírody

Jak se žije v hlavním městě? Velmi dobře. Tedy alespoň s ohledem na to, že je o prodej bytů v Praze rok od roku větší zájem a stěhují se sem lidé ze všech koutů republiky. V praxi však záleží na výběru konkrétní lokality. Praha nabízí pestrou směsici míst s unikátním charakterem a na své si přijde opravdu každý. Ale co zájemci o komfortní městský život a bezprostřední blízkost přírody? I to je samozřejmě možné – přesně takové zázemí nabízí městská část Modřany, o které vám v následujících řádcích prozradíme pár zajímavostí.

Proč se poohlédnout po bytech v Praze 12?

Byty Praha 12 jsou ideální pro každého, kdo touží po všech výhodách velkoměsta a zároveň se chce vyhnout ruchu, který je typický pro centrum. Modřany disponují perfektní občanskou vybaveností a jsou jen pár minut od přírody. Unikátní spojení obojího láká stále více lidí. Městská část je obklopena lesy a nachází se zde i vinice. Nutno podotknout, že takových míst v Praze není mnoho. Na své si přijdou i příznivci sportování, na které čeká cyklo-bruslařská stezka podél Vltavy, jakožto i množství různých sportovišť. Bohaté je i kulturní vyžití – divadla, kina, vyhlášené restaurace a obchody. Jedno je jisté, nudit se rozhodně nebudete.

Kde se bydlí nejlépe?

Buďme však trochu konkrétnější. Které developerské projekty v Modřanech patří k těm nejatraktivnějším? Za zmínku stojí například příjemné bydlení v komplexu Tandem Modřany. Hledáte-li byty 3+kk v Praze s vlastním balkonem a parkovacím stáním, budete nadšení. Do centra se dostanete za slabou čtvrthodinku, ale vzhledem ke kompletní občanské vybavenosti nebudete muset cestovat příliš často.

Znamenitou volbou je i Belariepark II. Opět jde o komfortní a klidné rodinné bydlení, navíc s nádherným výhledem do krajiny. Je vhodné pro mladé rodiny s dětmi i pro starší páry toužící po klidu.

 

Tip na závěr: Chcete-li se o prodeji bytů v Praze 12 dozvědět další informace, pokračujte na www.sekyragroup.cz. Sekyra Group je přední český developer, který má na kontě mnoho úspěšných bytových projektů.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *