Řešení pro malý byt

Bydlení na menší ploše se sice může zdát útulné a roztomilé, jste-li ale majitelé nízko metrážního bytu zajisté také řešíte neustálou otázku týkající se úložného prostoru. Přinášíme vám pár tipů, jak vylepšit svůj domov, využít každé volné místečko a navíc vdechnout svému obydlí trochu moderního vzhledu.

Vybíráme nábytek do chodby

Předsíň nebo chodba je vstupní branou do každého bytu či domu a je potřeba uspořádat nábytek tak, aby místnost poskytla dostatek prostoru pro pohodlné obléknutí či obutí. Jestliže se chystáte rekonstruovat chodbu nebo hledáte vybavení do předsíně, pořiďte si cenově dostupné a velice moderní předsíňové sestavy, se kterými sladíte nejen prostor, ale dodáte rovněž místu nový styl. Vsadit můžete na tradiční tmavý nábytek s táflováním nebo moderní stěny s úložným prostorem v bílém provedení. Kromě prostorného botníku, úložného místa na kabáty, klobouky, čepice a deštníky oceníte i velké zrcadlo, kde budete moci upravit svůj vzhled těsně před odchodem.

Moderní prvky můžete přenést i do pracovny. I v bytě se zajisté najde místečko, kde umístíte prostorný stůl se zásuvkami na vaše dokumenty a kancelářské potřeby. Dáváte-li přednost klasice, rozhodně si vyberete z široké nabídky křesel a pohovek určených přímo do kanceláře.

Jak vybrat sedačku do malého bytu?

Nejčastěji využívaným místem v bytě je pravděpodobně obývací pokoj. V malém bytě si sice nemůžete dovolit velkou sedačku, ale i tak se nemusíte omezovat. V nabídce http://www.nejlepsi-nabytek.cz/sedaci-soupravy najdete i chytré malé sedačky s možností rozložení, kde se nejen pohodlně vyspíte, ale zároveň u vás bude moci kdokoliv kdykoliv přespat. Rozkládací pohovky jsou ideální volbou také v případě, že obývací pokoj u vás doma slouží zároveň jako ložnice. Pořídit si můžete i sedací soupravu nebo gauč, ke kterému lze přidat taburet nebo křeslo a získat tak více míst k sezení pro vaše blízké a přátelé.

Kromě sedačky si do svého domova můžete vybrat i obývací stěny, komody a sestavy pro dokonale sladěný vzhled. Vybírejte online a dejte svému domovu zcela novou, modernější tvář díky levnému a přitom velice trendy nábytku!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *