Představujeme top 3 pytlovací stroje!

Balení věcí pro převoz či skladování může být v mnoha případech dost velký oříšek. Balení do krabic je složité, protože je nutné vybrat ten správný tvar. Krabice se navíc i obtížněji přenášejí. Lepší variantou je, balit věci do pytlů. Ty je ale potřeba řádně a pevně uzavřít. Jedině tak bude zaručeno, že se pytel sám od sebe neotevře a nedojde k vypadnutí věcí v něm uložených. Přinášíme vám hned tři typy na moderní pytlovací stroje, které složitou práci s uzavíráním pytlů obstarají za vás.
 
yaoPytlovací stroje najdou uplatnění v podnikání i v domácnosti
Pytlovací stroje jsou určeny ke snadnému a rychlému zašití pytlů. Díky nim můžete získat jistotu, že pytel zašijete vždy maximálně pevně. Vyhnete se tak riziku, že dojde k uvolnění stehu. Pytlovací stroje mají široké uplatnění. Nejvíce se ale uplatní v provozech, kde je nutné zboží balit právě do pytlů a jisté využití najdou i v domácnostech.
 
Top 3 pytlovací stroje
Představujeme vám top 3 pytlovací stroje, které jsou určené pro uzavírání rašlových, papírových i jiných typů pytlů.
 
Šička pytlů YAO HAN N600AC s páskou
Mezi nejkvalitnější patří právě tato šička strojů. Umí pevný řetízkový steh a umožňuje i lemování papírovou páskou. Maximální délka stehu je u tohoto šicího stroje 7,2 mm a dobře sešije materiál až do tloušťky 6,5mm. Váha šičky je pouhých 6kg, takže s ní mohou pracovat i ženy. Šička pytlů YAO HAN N600AC s páskou zvládne 250-350 pytlů za hodinu!
 
pytelŠička pytlů Fischbein F
Jedná se o vysoce kvalitní stroj s dlouhou životností. Maximální délka stehu je u této šičky 7,2mm. Je možné s ní zašít až 500 pytlů za hodinu. Šička pytlů Fischbein váží pouhých 4,9kg. Je tak účinným pomocníkem ve firmě i v domácnosti. Do její standardní výbavy patří cívka nitě, 2 jehly, olejnička, 2 uhlíky pro motor a také souprava imbusových klíčů a další.
 
yaoŠička pytlů YAO HAN N600A – 230V
Tato šička vychází velmi dobře z hlediska výkonu, ceny i produktivity. I tato umožňuje sešívat s maximální délkou stehu 7,2mm. Její výhodu je prvotřídní kvalita a také fakt, že jsou lehce k dostání i náhradní díly. Šička pytlů YAO HAN váží pouhých 6kg, takže je práce s ní snadná.
Práci se všemi těmito šičkami může ulehčit balancer. Na balancer se pytlovací stroje zavěsí, takže při práci nemusíte nést celou váhu stroje.
 
Tyto i další pytlovací stroje najdete na www.sici-centrum.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *