Proč byste si domů měli pořídit dryperátor i vy?

Trendy ve vybavení domácností jdou neustále dopředu. Úspěch má především to vybavení, které přinese funkčnost a design zároveň. Do této kategorie se právem řadí i dryperátor. Jedná se o speciální sušící skříň, která přináší celou řadu skvělých vlastností. Co dryperátor dokáže?
 
Suché prádlo bez starostí
dryperátorUsušit prádlo může být někdy i velký problém. Řeč je zejména o deštivých nebo mrazivých dnech, kdy není možné prádlo pověsit ven. Málokdo má také k dispozici sušárnu nebo i venkovní sušák. Často tak lidé suší prádlo na skládacích sušácích, které překážejí a prádlo na nich suší i několik dní. Aby jste mohli tyto starosti hodit za hlavu, byl vytvořen dryperátor. Jedná se o unikátní sušící skříň, která se připevňuje na zeď – nejlépe do koupelny.
 
I jako zdroj tepla
Ve spodní části dryperátoru se nachází teplený výměník, nad kterým je umístěn variabilní věšákový systém. Na ten pověsíte prádlo, zavřete dvířka. Výměník zajistí rozvod teplého vzduchu, takže dojde k dokonalému usušení prádla. V dryperátoru je dokonce možné vyvětrat i načichlé prádlo. Díky výkonnosti výměníku je potom dryperátor možné použít i k vytápění koupelny. Díky dryperátoru se tak zbavíte hned několika starostí. Nebudete se muset trápit se sušákem na prádlo a získáte i výhodný zdroj tepla pro koupelnu.
  
Koupelnu může i ozdobit
Dvířka dryperátoru jsou vyrobena z vysoce odolného lamina v bílé lesklé barvě. Je ale možné objednat si i dvířka se speciální úpravou. Na dvířkách vaší sušící skříně díky tomu může být vlastně jakýkoliv motiv. Dryperátor se tak může stát i zajímavou ozdobou vaší koupelny.
 
Uvažujte o dryperátoru. Více informací najdete zde www.dryperator.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *