Proč je dobrou volbou botník z masivu?

botník
Při volbě botníku vždy klademe velký důraz na jeho design a také na jeho velikost. Mnohdy ale zapomínáme také řešit jeho kvalitu. Přitom kvalita botníku a jeho odolnost je určitě faktem, který by nás měl velmi zajímat. Botníky v předsíních a chodbách jsou totiž velmi zranitelné.
 
Každý den zde prochází velký počet členů domácnosti a hrozí zvýšené riziko odření nebo poškození. Právě proto bychom měli věnovat zvýšenou pozornost také kvalitě materiálu botníků. Dřevěný masiv je pevný a odolný materiál.
 
Botníky z masivu neztrácí nic na kráse. Spíše naopak!
Pokud se rozhodnete do své předsíně nebo chodby pořídit botník z masivu, rozhodně neprohloupíte. Především získáte jistotu, že botník je odolný a pevný. Svou krásu a původní stav si udrží dlouhodobě a riziko poškození je mnohem menší, než u botníků z dřevotřískových desek. Navíc je masiv materiál, který opět získává na oblibě. Strukturu pravého dřeva nedokáží nahradit žádné dýhy ani potisky. Nábytek z masivu působí čistým a teplým dojmem. Právě proto se stává stále častěji volbou předních bytových architektů. 
botník
Stačí si vybrat správný model. Možností je mnoho!
Botníky z masivu nejsou nijak omezeny velikostí, tvarem ani vzhledem. Důkazem mohou být botníky Strakoš. Botníky Strakoš jsou botníky vyrobené ze 100% přírodního dřeva – borovice. Na stránkách strakos.eu se přesvědčíte, že i botníky mohou mít mnoho podob. V nabídce jsou totiž botníky přízemní s jednou policí, ale také botníky vyšší, které mají hned několik pater úložných prostorů. Najdete zde na výběr 19 modelů botníků s různými velikostmi a tvary. Výběr botníku můžete přizpůsobit tvarům vaší místnosti a jejím potřebám.
 
Kompletní sortiment botníků naleznete na www.strakos.eu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *