Jaké dlažby a obklady volit do rustikálních kuchyní?

Rustikální vybavení domácnosti se v dnešní době těší stále větší oblibě. Využití přírodních materiálů s osobitým kouzlem a nádechem luxusu je přesně to, po čem mnoho z nás touží. Najít rustikální nábytek a vybavení do interiéru není příliš složité.
 
Ovšem horší je veškeré vybavení domácnosti dokonale sladit. V oblasti kuchyní je velmi důležitou volbou výběr dlažby a obkladu. Moderní vzory a motivy obkladů a dlažeb se do rustikálních místností příliš nehodí. I obklady a dlažby musíte vybírat tak, aby zapadly do konceptu celé místnosti a domácnosti. Jaké to jsou.
 
Dlažby a obklady se vzorem kamene jsou ideální volbou
Protože je rustikální vybavení domácnosti zaměřeno na přírodní materiály a přírodní vzory, jsou dlažby a obklady se vzorem kamene ideální volbou. Samozřejmě, že můžete využívat i dlažby z přírodního kamene, ale jejich údržba je složitá a jsou špatně čistit. Právě proto jsou v současnosti oblíbené keramické obklady a dlažby kamenným vzorem. Některé série od předních výrobců keramických obkladů a dlažeb jsou od přírodního kamene téměř k nerozeznání. Velký výběr v této kategorii nabízí e-shop keramikahasek.cz, který je v oblasti nabídky a prodeje keramických dlažeb a obkladů jedním z největších prodejců na našem trhu.
 
Z čeho můžete vybírat?
E-shop keramikahasek.cz nabízí obklady a dlažby od tuzemských i světových výrobců. Vždy je kladen důraz na kvalitu a originalitu výrobce a jeho jednotlivých sérií. Jaký druh obkladu a jaká dlažba se stanou okrasou každé rustikální kuchyně?
 
Série WALL SPIRIT – obklad
Série WALL SPIRIT nabízí 2 druhy keramických obkladů. Oba druhy jsou v dokonalé imitaci přírodního, jen lehce opracovaného kamene. Kameny jsou vícebarevné, aby ještě zvýraznily strukturu přírodního kamene. Vybírat můžete ze dvou základních odstínů, které tvoří nádech šedé nebo béžové barvy.
    
dlažba dlažba
keramika keramika
 
Série Riverstone – dlažba
Riverstone přesně odpovídá svému názvu. Riverstone – říční kámen. Strukturu této dlažby tvoří malé oblázky, které jsou jinak barevné a také odlišně velké. Díky tomu vzniká krásný rustikální povrch. Navíc tato dlažba není zcela rovná. Oblázky na dlažbě také jemně vystupují, takže povrch není rovný, ale kopíruje oblázky. 
 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *