Oblečte vaši koupelnu do šatů od Valentina a Versace

koupelny
Luxusní šaty a kabelky, uznávaná módní značka, to se nám vybaví, pod názvem Valentino nebo Versace. Tyto značky se dnes ale nespecializují pouze na módu. Zabývají se také interiérovým designem. M.B.KERAMIKA vám nyní nabízí koupelnové série od těchto dvou světoznámých italských návrhářských značek Valentino a Versace. Svou koupelnu si teď doslova můžete obléci do obkladů a dlažeb, na jejichž designu se návrháři těchto značek podílejí. Přijďte si podívat do koupelnových studií M.B.KERAMIKY a nechte se okouzlit.
 
Dokonalá jednoduchost od Valentina
V jednoduchosti je krása. Z toho nejspíš vycházeli návrháři Valentina, když vytvářeli své koupelnové kolekce. Jemné barvy, čisté linie, elegance a minimalismus. To jsou obklady a dlažby od Valentina. Dokonalý vzhled podtrhují velké formáty. Rozměr 60×60 cm vás skutečně ohromí. Každá koupelna je malé umělecké dílo. Nechte se inspirovat.
 
koupelny
 
Zdobná krása Versace
Koupelnové série značky Versace jsou velmi dekorativní a zdobné. Tak jako u svých šatů, i u obkladů a dlažeb používají množství ozdob, volánů, výšivek. Každý detail je vyšperkován k dokonalosti.  Se sériemi Versace se skutečně ponoříte do snového prostředí romantického zámku. Tyto kolekce u nás můžete doplnit stylově sladěným nábytkem, sanitární keramikou i koupelnovými doplňky. Díky našim obkladům a dlažbám vytvoříte krásnou a netradiční koupelnu.  
  
koupelny
 
Pomůžeme vám vytvořit originální a luxusní koupelnu
Na výběr obkladů a dlažeb už nemusíte být sami. Náš projektový tým za vámi kamkoli a kdykoli přijede a poradí vám s realizací koupelny. Propočet spotřeby materiálů a dokonale zpracovaný 3D návrh je samozřejmostí. U nás se vám dostane perfektního zákaznického servisu v pravém slova smyslu. 
 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *