Proč je lepší vybírat nábytek z masivu u spolehlivých výrobců?

Pokud se rozhodneme svou domácnost vybavit nábytkem z masivu, máme od tohoto nákupu samozřejmě velká očekávání. Nábytek z masivu musí být odolný, musí mít skvělý design a jeho krása musí být nadčasová. Bohužel mnoho prodejců již takový nábytek nenabízí. Ti se většinou soustředí jen na prodej nábytku z dřevotřísky a nábytek z masivu nabízí pouze okrajově. Proto raději volte pro nákup specializované výrobce, pro které je výroba nábytku z masivu prioritou a mají dostatek zkušeností a široký sortiment.
 
Kde je najít?
Najít opravdu kvalitního výrobce nábytku z masivu nemusí být tak složité, jak se na první pohled může zdát. Jednou z možností je obrátit se na společnost UNIS – N a vybrat si z nabízeného sortimentu nábytku. Tato společnost patří mezi nejkvalitnější a nejstabilnější výrobce nábytku z masivu u nás. Na tuto výrobu se soustředí již více, než 20 let. Za dobu působení na trhu získala v této oblasti velké množství zkušeností, které při výrobě uplatňuje. Nábytek z masivu od UNIS-N je vyráběn pouze z vysoce kvalitních dřevin smrku a borovice. Nábytek z borovice a ze smrku od UNIS-N snese i ta nejpřísnější kritéria kladená na kvalitu i na design.
 
dřevěný nábytek
 
UNIS-N je také ohleduplná k životnímu prostředí
Mnoho druhů nábytku je napouštěno lepidly a koncentráty, které se postupně v naší domácnosti uvolňují. Nábytek z masivu od UNIS-N takový není. Jedná se o čistý nábytek, který napomáhá k lepšímu životnímu prostředí. Společně s vysokou kvalitou materiálu a skvělým designem se nábytek UNIS-N stává opravdu výhodnou investicí, které rozhodně nebudete litovat. Nábytek je nabízen v několika sériích, které mají odlišný a originální vzhled.
 
dřevěný nábytek
 
Kompletní nabídku naleznete na www.unis-n.cz., nebo na www.dreveny-nabytek.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *