Proč by vás měl zajímat dryperátor?

Každé ulehčení práce a ušetření místa v domácnosti je dnes vítané. Představujeme vám proto novinku – dryperátor , která vám pomůže při problémech se sušením prádla, vytápěním koupelny a ušetří vám i drahocenný prostor.
 
Vysokou praktičnost jistě oceníte 
dryperátorDryperátor je název pro unikátní sušící skříň, která vyniká svou promyšleností a funkcemi. Její hlavní funkcí je sušení prádla. Dryperátor je vlastně skříň bez zad, která se umisťuje na stěnu koupelny. Nikde tak nezabírá místo (jako to dobře umí klasické sušáky na prádlo). Uvnitř skříně se nachází sušákový systém, na který lze prádlo pohodlně pověsit ihned po vyndání z pračky. Nikam tedy nemusíte chodit a nemusíte se ani bát, že venku prší a že vám prádlo neuschne. Dryperátor usuší prádlo dokonale za každého počasí. V dryperátoru také může vyvětrat prádlo, které je načichlé potem nebo třeba cigaretovým kouřem.
 
Výměník i pro vytápění!
Sušící skříň má ve spodní části účinný tepelný výměník, který slouží jako zdroj tepla. Ventilátor pohání teplý vzduch nahoru, takže se prádlo efektivně suší. Navíc je možné, použít výměník i k vytápění koupelny.
 
Perfektní odolnost zaručena!
Korpus skříně je vyroben z lamina, které je vysoce odolné proti vlhkosti. Nejvíce namáhané díly jsou potom vyrobeny z voděodolné překližky, lepení spojů a ABS hran je provedeno materiálem PUR a pro uchycení dveří a dvířek se používá značkové kování Hettich s tlumičem. Díky tomu je dryperátor super odolný proti vlhkému prostředí koupelny a vydrží sloužit řadu let. Na dvířka lze aplikovat i folii s motivy, takže se dryperátor může stát i výraznou ozdobou koupelny.
  
Pokud se o dryperátoru chcete dozvědět více, podívejte se na www.dryperator.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *