Prodej a pronájem bytů

Dnešní okénko přináší realitní vhled do portálu Eurobydleni.cz, který shromažďuje reality z celé České republiky, jež jsou připraveny k prodeji či k pronájmu. Jak vlastně tato služba funguje? Na koho jsou zacíleny stránky? Je vůbec vložení inzerátu zárukou snadnějšího nalezení vhodného kupce či nájemníka dané nemovitosti? Na všechny tyto otázky se pokusíme v následujících řádcích přehledně a stručně odpovědět.

Realitní portál nabízí své služby zejména realitním kancelářím. Pro ty má připravenou nejen možnost inzerovat nemovitosti, které mají na starosti, ale také využívat další zpoplatněné služby. Mezi ty patří například používání nejrůznějších šablon potřebných k práci realitních makléřů, možnost využívat realitní software, nebo dokonce nechat si vytvořit vlastní realitní web na míru. Vkládání všech poptávek je uživatelsky velmi jednoduché, a proto patří tento realitní portál mezi realitními kancelářemi v poslední době k nejoblíbenějším.

Portál ale není zacílený pouze na samotné realitní makléře, ale samozřejmě tako na případné zájemce o nemovitosti. Těm nabízí přehledný výčet všech bytů, domů a nebytových prostor, které jsou k mání v požadované lokalitě. Shání-li uživatel například pronájem bytu Praha, velmi snadno může během pár chvil najít bydlení, které splňuje všechna potřebná kritéria. TO stejné samozřejmě platí také o prodeji bytu Praha. To se pro změnu hodí těm, kteří chtějí investovat do vlastního bydlení.Díky portálu www.eurobydleni.cz/byty/prodej/mohlo prodat své bydlení snáze mnoho lidí a mnoha realitním makléřům bylo ulehčeno hned několik administrativních kroků. Také samotní kupci byli ve většině případů na výsost spokojeni s rychlostí a s hladkým průběhem transakce. Využívat portál Eurobydleni.cz je tedy z mnoha důvodů výhodné pro všechny potenciální uživatele.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *