Průmyslové čištění, impregnace, voskování vinylové podlahy, linolea Praha 3

Vedu hodiny klasického tance. Zanedlouho opět přijde období tanečních. Kdy bude má tančírna využívána dvakrát tolik než obvykle. Běžně vyučuji tanec všechny věkové kategorie. Jsou vítáni všichni, kteří mají o klasický tanec zájem. Samozřejmě do tanečních soutěží připravuji převážně ty mladší. Taneční sál si pochopitelně pronajímám. Žádá si ode mě ale také určitou zvláštní péči.

 

Převážně podlaha, která v období tanečních, kdy se na mé hodiny seběhnou studenti ze třech různých škol, dostává mimořádně zabrat. Já sám se o vinylovou podlahu a linoleum nestarám, ale na tuto práci si najímám úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., průmyslové čištění, voskování vinylové podlahy Praha 3. Tuto firmu mi před pár lety náhodou našla moje manželka. Od té doby využívám jejich služeb pravidelně a jsem s nimi spokojen.

 

Jak už jsem říkal, blíží se doba tanečních a podlaha v tanečním sále potřebovala opět svoji péči. Přímo si o ni už říkala. Na obyčejné mytí podlahy jsou tady samozřejmě uklízečky, ale ani ony si někdy s určitými nečistotami neporadí. Proto si od firmy A SERVIS LIPKA nechávám podlahu i odborně vyčistit. Vždy dokonale odstraní i ty nejodolnější šmouhy. No a po takovémto čištění přichází na řadu voskování. Voskování podlahy je pro taneční sál obzvláště důležité.

 

Dodává totiž podlaze protiskluz. Ano, u některých tanců se to přímo nehodí, ale ve většině případů nepotřebuji, aby se mi tanečníci kvůli kluzké podlaze váleli na zemi. Vinylová podlahy a linoleum  tedy díky vosku neklouže a krásně se leskne.

 

Služby firmy A SERVIS jsou opravdu jedinečné a já jsem s nimi velmi spokojen. Ještě nikdy mě tato firma nezklamala.

 

 

Mytí, impregnace oken. Práce ve výškách Praha 4

 

Pracuji v mateřské škole již několik let a jsem tam spokojená. Naštěstí máme skvělý kolektiv a děti jsou také hodné, takže se tu člověk cítí dobře. Naše budova je umístěna na celkem prašném místě, takže okna jsou často zašpiněná. Tím pádem se musí nechávat častěji umývat.

 

 

Nastal ten správný čas opět povolat profesionální úklidovou firmu. Porozhlédla jsem se na internetu po nějaké té úklidové firmě na mytí oken. Pročítala jsem si jednotlivé nabídky a porovnávala ceny. Zaujala mě nabídka impregnace skel, která prodlouží efekt umytých oken a hlavně udrží okna opravdu čistá na dlouhou dobu. Tak jsem si řekla, že to by bylo ideální využít u nás ve škole, abychom nemuseli nechat umývat okna tak často. Rozhodla jsem se tedy oslovit firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., práce ve výškách, mytí oken Praha 4, jenž právě impregnaci skel nabízí.

 

Na centrále jsem domluvila termín mytí oken s impregnací na víkend, protože za pracovního procesu, to moc nejde. O víkendu se dostavili pracovníci firmy v domluvenou dobu. Nejdříve omyli rámy a parapety s kličkami, poté se pustili do skel jako takových. Omyli je kvalitními prostředky a pak setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Po důkladném proschnutí je začali leštit na sucho čistou 100% bavlněnou plenou bez leštících přípravků.

 

Aplikovali tzv. nano impregnaci na skla. Vysvětlili mi, že se tato hydrofobní impregnace provádí pouze na venkovní stranu oken, protože k tomu, aby to fungovalo správně, musí foukat vítr nebo třeba zapršet. Díky impregnaci totiž na skle vznikají kuličky, které na sebe vážou pyl nebo jakoukoli nečistotu a ty pak stačí pouze odfouknout nebo omýt deštěm.

 

S výsledkem jsem byla naprosto spokojená a takto umytá okna jsme v mateřské škole snad ještě nikdy neměli. Skla se krásně lesknou a vypadají, jako kdyby v oknech žádná nebyla. Musím říct, že jsem udělala velmi dobře, když jsem se rozhodla pro tuto firmu a na základě této zkušenosti jsem s nimi podepsala i spolupráci na delší dobu. Každopádně bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za jejich perfektně odvedenou práci a jejich služby doporučuji všem.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *