Hit mezi svítidly – moderní LED osvětlení

Pryč je doba, kdy jsme nervózně přešlapovali v oddělení svítidel a zatvrzele opakovali, že žádná LED světla nepotřebujeme. Po opatrném seznamování si i Češi uvědomili, že LED svítidla jsou kvalitním a moderním řešením nejen do domácnosti, a vyměnili klasické zdroje za úspornější a přitom výkonnější LED žárovky.

 

Sviťte stejně, šetřete energii s LED

Jedním ze zažitých mýtů o LED svítidlech je, že svítí méně, aby mohla šetřit energii. Pokud jste se s kvalitním LED osvětlením již setkali, pak víte, že to není vůbec pravda. Pod LED svítidlem si knihu přečtete stejně tak dobře, jako pod klasickým. A oči si rozhodně nezkazíte.

A kolik tedy uspoříte? Dnešní LED svítidla jsou natolik úsporná, že oproti klasickým žárovkám ušetříte až 90 % nákladů na energii.


LED svítidla jako fenomén dnešní doby

Svítidla s technologií LED seženete jak do interiéru, tak pro venkovní osvětlení. Zatímco v minulosti působila pouze jako doplňkový typ osvětlení, díky moderním technologiím s nimi dnes bez jakýchkoli obtíží osvětlíte také velké prostory náročné na světlo.

Není proto divu, že se z původně okrajového světla stal moderní fenomén dnešní doby. Pokud však máte svá oblíbená a ověřená svítidla, nemusíte si zoufat. Výrobci už dnes na své zákazníky myslí, a tak se třeba česká značka Fulgur rozhodla vyměnit konvenční zdroje za úspornější LED. Rozdíl ve světelnosti přitom nepoznáte, projeví se však ve vašem bankovním výpisu.

 

Chcete se o svítidlech dozvědět více? Sledujte blog odborníků na kvalitní svítidla.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *