Rezidence Topolová: Levné a komfortní bydlení v dobré lokalitě

Je vůbec reálné, sehnat v hlavním městě finančně dostupné a přitom komfortní bydlení? Samozřejmě, že ano. Pokud se v realitách nevyznáte, kontaktujte některou z pražských realitek a nechte si poradit. Zkušení makléři mají nabídku levného bydlení pod palcem a budou se vám rádi věnovat. Nicméně se připravte na nejrůznější „fígly“ a v neposlední řadě na úhradu tučné provize.

Ale co když nehodláte akceptovat riziko, že s daným bydlením nebude vše v pořádku a nebude odpovídat všem vašim požadavkům? V tom případě dejte na náš tip na byty na prodej Praha v Rezidenci Topolová.

Levných bytů je v Praze dost. Bytů v klidných lokalitách s vynikající dostupností do ostatních městských částí také. Ale co kombinace obojího? Najít bydlení, které je levné a přitom nadstandardní, není zrovna snadné. Naštěstí existují výjimky jako Rezidence Topolová na Praze 10. Z širokého spektra ubytování si vybere opravdu každý.

Pro koho jsou byty na prodej vhodné?

Jak je to tedy s prodejem bytů? Aktuálně jsou k mání nově zrekonstruované byty s dispozicemi 1+kk (základní i plná výbava) a vybavené bytové jednotky 2+kk. Všechny byty se nachází v 8. patře komplexu a jsou jako stvořené pro jednotlivce, páry i menší rodiny s jedním dítětem.  Vzhledem k tomu, že jde o prodej bytů do osobního vlastnictví, jsou měsíční náklady minimální.

V případě Rezidence Topolová však nejde jen o pěkné byty, ale i celkový dojem z budovy, která v roce 2012 prošla nákladnou renovací. Komplex poutá pozornost již na první pohled a není náhoda, že v roce 2013 získat ocenění fasáda roku. V bezprostředním okolí se nachází množství obchodů, banka, pošta, lékárna a široké spektrum služeb všeho druhu.

Cenově dostupný pronájem s minimální kaucí

Bydlení na Praze 10 si můžete také vyzkoušet. Rezidence Topolová nabízí levné ubytování Praha v garsoniérách a bytech 1+1 s vlastním sociálním zařízením a samostatnou kuchyňskou linkou. Kauce odpovídá pouze jednomu měsíčnímu nájmu, což je poměrně nezvyklé. Veškeré další informace najdete na www.rezidencetopolova.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *