Nové bydlení v Praze nebo blízkém okolí? V současnosti žádný problém!

Stále více obyvatel naší republiky touží po elegantním a stylovém bydlení v hlavním městě nebo jeho přilehlých oblastech. Důvody mohou být různé. Například máte v Praze zaměstnání a nechcete dlouhé hodiny trávit dojížděním nebo jen milujete velkoměstský život a chcete mu být co možná nejblíže. Jisté je ale jedno. Ať už toužíte po novém bydlení v Praze a okolí z jakéhokoliv důvodu, v současnosti máte opravdu na výběr. Nabídka bydlení v našem hlavním městě je větší než kdy dříve.

 

Rodiny s dětmi nejčastěji v rodinném domě blízko Prahy

Větší rodiny s malými dětmi ve většině případů nevyhledávají bydlení v bytových domech co nejblíže centru, ale naopak v rodinných domcích v klidných lokalitách. Lokality ani nemusí být přímo v Praze, ale třeba v jejím blízkém okolí. Důležitá je klidná oblast, ze které bude dobrá dopravní dostupnost do centra měst a také to, aby lokalita disponovala kompletní občanskou vybaveností. Naštěstí je v současné době na každé světové straně hlavního města široká nabídka novostaveb v Praze a okolí. Stačí si jen vybrat.

 

Milujete Vltavu? I pro vás je projekt jako stvořený!

Milujete proudění vody a klid, který přináší pohled na Vltavu? Často se při svých výletech Prahou kocháte uklidňujícím pohledem na nejdelší řeku tekoucí na českém území. v tom případě si tento pohled můžete dopřávat třeba každý den.  Praze totiž roste novostavba u Vltavy DOCK Rezidence. Tento rezidenční projekt disponuje velkým množstvím volných bytových jednotek v různých dispozicích od menších 1+kk a 2+kk až po rozlehlé 5+kk s užitnou vnitřní plochou 185,8m2 a plochou terasy o velikosti 30m2.

 

Ani centrum ani mimo město? Oblíbená je městská část Praha 8!

Nemáte zájem ani o bydlení přímo v centru, ale ne druhou stranu nechcete být ani mimo hlavní město. V takovém případě nejspíše hledáte klidnou lokalitu v Praze, která bude poblíž centra, ale bude disponovat velkým množstvím zeleně a relaxačních zón. I takové lokality se v Praze dají najít a patří mezi ně například Praha 8. I zde se dají najít nové developerské projekty pro bydlení, například rezidenční bydlení na Praze 8.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *